Jazz 1.5 Hybrid

 

 

АБСОЛЮТНО НОВИЙ HONDA JAZZ

Суперуніверсальний, динамічний і сучасний Jazz для активного способу життя. Ми стримуємо свою обіцянку про електрифікацію своїх автомобілів, обладнавши ці моделі двомоторний гібридним приводом для приемистой, плавної і економічної їзди.

ДИЗАЙН З ХАРАКТЕРОМ

Представляємо абсолютно нові моделі Jazz з передовим гібридним приводом e: HEV і динамічним сучасним дизайном. Витончений і стильний хетчбек Jazz, просторий всередині і компактний зовні - це по-справжньому повноцінний, розумний автомобіль.

У грудях абсолютно нового Jazz б'ється нове гібридне серце. Динамічний завдяки безперебійної подачею потужності, плавний за рахунок передової трансмісії і комфортного салону, економічний і екологічний через використання новітніх технологій. Простіше кажучи, ви можете насолоджуватися безпечними та комфортними поїздками з оптимальною паливною ефективністю.

Jazz плавно перемикається між трьома режимами водіння: електромобіль, гібрид і ДВС, в залежності від умов, забезпечуючи високу продуктивність при максимальній економічності. Просто сідайте за кермо, тисніть старт і вперед!

Наша гібридна технологія e: HEV наступного покоління в нових моделях Jazz забезпечує динамічний, електрифікована водіння, високу продуктивність і економічність при низьких викидах. З цієї передовою технологією новий Jazz ще більш актуальним, ніж будь-коли раніше, на сучасних дорогах. Електромобільні режимі автомобіль рухається виключно на плавної і безшумної електричної енергії. Він зазвичай використовується при розгоні з місця або під час руху на невисоких швидкостях. ДВС режим використовується під час тривалого швидкісного водіння, коли двигун внутрішнього згоряння працює з максимальною ефективністю. У гібридному режимі використовується сукупна потужність бензинового двигуна і електромотора для оптимальної продуктивності і економічності, наприклад при прискоренні під час руху або при обгоні. 

ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР

У просторому салоні Honda Jazz ще більше місця для ніг, зручні передні сидіння з поперекової опорою, в яких не втомлюєшся, і рівень комфорту, як в лімузині.
В новим Jazz вам відкривається панорамний вид на дорогу, як на широкоформатному екрані. Покращений огляд не тільки надає вам упевненість в водінні, а й реально підвищує безпеку.

Повний комплект приладів
На приладовій панелі можна швидко переглянути всю необхідну інформацію. Замість старомодних приладів встановлений простий у використанні горизонтальний 7-дюймовий TFT-дисплей, що створює відчуття простору і підкреслює високу якість салону.
На 9-дюймовому центральному екрані Honda CONNECT виводяться найбільш часто використовувані додатки, щоб їх не потрібно було довго шукати. Додатки позначаються різними кольорами за категоріями, для вашої зручності.

Сидіння повинно бути зручним
Передні сидіння стали ширше і зручніше, прямо як в лімузинах. Покращена поперековий опора і збільшений простір для ніг в і без того місткому салоні. Наші «чарівні» задні сидіння (Magic Seats) дозволяють змінювати компоновку, щоб вмістити більше людей або більше багажу, в залежності від того, які у вас цілі. Перевезення габаритних вантажів - не проблема для Jazz завдяки великому багажному обсягом, коли задні «чарівні» сидіння складені в рівну підлогу. Ця оригінальна компоновка підвищує універсальність для розміщення багажу різних форм і розмірів.

Технології зв'язку
Перебуваючи в салоні цього автомобіля, ви зможете насолодитися самими новітніми комунікаційними та інформаційно-розважальними технологіями. Нова система Honda CONNECT пропонується з 9-дюймовим сенсорним екраном, цифровим радіо DAB, Apple CarPlay ™ і Android Auto. Голосовий помічник Honda може вести з вами природну бесіду, враховуючи контекст і навчаючись пропонувати вам підходять рекомендації. Так що, якщо вам потрібно дізнатися погоду, знайти улюблену музику або вибрати ресторан, ваш особистий помічник завжди готовий допомогти вам. Ви можете підключитися до свого Jazz в будь-який час і в будь-якому місці через наше додаток My Honda +, яке дозволяє блокувати або розблокувати автомобіль, відправляти пункти призначення в систему навігації і так далі.

ПІДВИЩЕНА БЕЗПЕКА: НОВІ МОДЕЛІ JAZZ ПРОПОНУЮТЬСЯ З СИСТЕМАМИ БЕЗПЕКИ СТАНДАРТУ

Новий Jazz оснащується нашим новітнім пакетом передових технологій допомоги водієві Honda SENSING, покликаних берегти вас і ваших пасажирів.

Система екстреного гальмування
Якщо існує небезпека зіткнення з автомобілем або пішоходом, ця система попередить вас і одночасно знизить швидкість, щоб мінімізувати наслідки удару. Ми поліпшили цю систему, і тепер вона здатна виявляти пішоходів і велосипедистів в нічний час на неосвітлених вулицях і дорогах, і включає гальма, коли зустрічний транспорт перетинає шлях руху вашого автомобіля або виїжджає на вашу смугу.

Попередження про схід зі смуги
Якщо автомобіль виїжджає за межі своєї смуги з вимкненим покажчиком повороту, ця система зверне вашу увагу на схід зі смуги за допомогою візуального і звукового попереджень.

Розпізнавання дорожніх знаків
Визначає дорожні знаки і передає інформацію вам на дисплей.

Система контролю рядності руху
Полегшує водіння, особливо на автомагістралях, утримуючи автомобіль по центру смуги руху. Система деактивується при включенні індикатора повороту.

uus-Jazz-Hybrid
Інтелектуальний обмежувач швидкості
Автоматично підтримує задану швидкість або знижує її відповідно до обмежень на дорожніх знаках.

Адаптивний круїз-контроль з функцією проходження на низькій швидкості
Адаптивний круїз-контроль підтримує безпечну відстань до автомобіля, що їде попереду автомобіля. Якщо автомобіль в сусідньому ряду збирається перебудуватися в ваш ряд перед вами, ваш Honda розпізнає цей намір і автоматично відрегулює швидкість, а задана швидкість відновиться, лише коли небезпека минула. Функція проходження на низькій швидкості виявляє зупинку їде попереду автомобіля. Якщо ви не натиснули педаль гальма, ця функція автоматично сповільнить і зупинить ваш автомобіль.

Автоматичний дальнє світло
Ця система виявляє що знаходиться попереду транспорт, в тому числі зустрічний, і автоматично перемикається дальнє і ближнє світло фар.

МАЙБУТНЄ ЗА гібрид
Абсолютно новий гібрид Jazz - це ще один важливий крок вперед.
Гібридні автомобілі допоможуть нам поступово звести шкідливі викиди до нуля. Ми йдемо до цієї мети шляхом істотних поліпшень в кожної нової моделі, розширення вибору гібридних автомобілів і продовження реалізації свого плану електрифікації. 

 

Доступні кольори

 

JAZZ Hybrid 

 

JAZZ Hybrid CROSSTAR

 

* Звертаємо увагу, що справжній колір автомобіля може відрізнятися від кольору на екрані монітора.

 

 

Виртуальный тур

Вибір аксесуарів 

 

Подивитися ще .. « Civic 4D

Контакти