Інформація для власників автомобілів Honda про відкличний кампаній по заміні модулів подушок безпеки Takata Airbags.

Компанія Honda разом з офіційним дистриб'ютором в Україні прагне до задоволення потреб власників транспортних засобів Honda, які зазнали цієї проблеми.

Захист і безпека водіїв та пасажирів в транспортних засобах Honda є нашою головною турботою, і ми настійно закликаємо всіх власників авто Honda звернутися для проведення кампанії по заміні газогенераторів в подушках безпеки Takata Airbags.
 
У разі зіткнення, коли подушка безпеки розгортається, її газогенеруючих частина може створити надмірний внутрішній тиск. В результаті металевий корпус газогенератора може розірватися з викидом уламків, які можуть потрапити в салон авто.
Це може привести до серйозної травми або в гіршому випадку - смертельних поранень.

Будь ласка, перевірте, чи підпадає Ваш автомобіль під відповідну відкличну кампанію, заповніть форму

У разі підтвердження, зверніться до нас для запису на заміну необхідних компонентів.

Всі роботи в рамках відкличний кампанії виконуються БЕЗКОШТОВНО. Наші фахівці встановлять модифікований газогенератор в модуль подушки безпеки.

* Ваш автомобіль буде також перевірений на наявність інших невиконаних відкличні компаній Honda.

 
 

Обслуговування автомобілів

"Дніпромотор" є офіційним дилером "ХОНДА" з продажу та обслуговування автомобілів "ХОНДА" в Дніпропетровській області. Всі автомобілі проходять передпродажну підготовку згідно з вимогами "ХОНДА". Ми також проводимо планове технічне обслуговування і ремонт автомобілів "ХОНДА" згідно регламенту, зазначеного виробником. На всі автомобілі Ви отримуєте офіційну гарантію "ХОНДА", яка дотримується всіма дилерами "ХОНДА" в Україні. Щоб автомобіль залишався на гарантії весь, вказаний в сервісній книжці термін, необхідно проходити регулярне технічне обслуговування відповідно до рекомендацій виробника. Для обслуговування і ремонту використовуються оригінальні витратні матеріали, що поставляються імпортером

 

Регламент ТО

 

Для отримання інформації про регламент і вартість технічного обслуговання Вашого автомобіля - телефонуйте на СТО сервіс-менеджеру!

Запчастини і аксесуари

Для вибору запасних частин, перейдіть за цим посиланням

На всі оригінальні запасні частини "ХОНДА", встановлені на нашому СТО діє гарантія 12 місяців

Гарантія

ТОВ «Прайд Мотор» - офіційний дистриб'ютор компанії Honda Motor Co., Ltd. в Україні, забезпечує надання своїми уповноваженими дилерами послуг з гарантійного обслуговування всіх автомобілів Honda, що імпортуються в Україну ТОВ «Прайд Мотор».

Термін (період) дії гарантійних зобов'язань (гарантійний термін) на автомобілі Honda становить 36 місяців або 100 000 км пробігу в залежності від того, яка з подій натупіт раніше. Дія гарантійного строку починається з моменту здачі на зберігання нового автомобіля покупцеві або уповноваженій ним особі.

Протягом зазначеного проміжку часу уповноважений дилер здійснить безкоштовний ремонт або заміну деталей або вузлів автомобіля в разі виявлення недоліків, передбачених Умовами гарантії, викладеними в Сервісній книжці, якою комплектується автомобіль.

Для автомобілів Honda, придбаних в Україні, гарантія діє на території України, Російської Федерації, Республіки Білорусь та Республіки Казахстан.

Відкличні компанії

Шановні клієнти!

Завдяки сервісу «Перевірка Авто on-line» Ви можете отримати інформацію про заводських кампаніях по поліпшенню Вашого автомобіля або відкличні кампаніях, які передбачають безкоштовну перевірку, і необхідну заміну окремих деталей або вузлів. Про зміст даних кампаній для Вашого автомобіля можна дізнатися, звернувшись до нас. Для початку заповніть через форму зворотного зв'язку і відправте нам інформацію про VIN номері Вашого автомобіля.

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом

VIN-код - це номер кузова автомобіля, який складається з 17 сімволов.Узнать VIN-код автомобіля ви можете з техпаспорта

 

Запрошуємо Вас відвідати наш кузовний центр! Найсучасніше обладнання та прийнятні ціни!

Гарантія на фарбувальні работі - 2 роки!

 
Проводимо ремонт і обслуговування автомобілів Хонда і Акура з Америки.
Відновлення роботи електрообладнання. Оригінальні запасні частини в наявності і під замовлення.
 
Гарантуємо Вам комфортні умови перебування на СТО і якісне обслуговування! 
 

Контакти