Обслуговування мотоциклів

HONDA

"Дніпромотор" є офіційним дилером "ХОНДА" з продажу та обслуговування мотоциклів "ХОНДА" в Дніпропетровській області. Всі мотоцикли, куплені у нас проходять передпродажну підготовку згідно з вимогами "ХОНДА". Ми також проводимо планове технічне обслуговування і ремонт мотоциклів "ХОНДА" згідно регламенту, зазначеного виробником. На всю мототехніку, куплену у нас, Ви отримуєте офіційну гарантію "ХОНДА", яка дотримується всіма дилерами "ХОНДА" в Україні. Для того, щоб мотоцикли "ХОНДА" залишалася на гарантії весь, вказаний в сервісній книжці термін, необхідно проходити регулярне обслуговування, відповідно до рекомендацій виробника. Для обслуговування і ремонту мотоциклів ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, масла, мастильні матеріали. 

Для отримання інформації про регламент технічного обслуговання Вашого мотоцикла - телефонуйте на СТО сервіс-менеджеру!

На всі оригінальні запасні частини "ХОНДА", встановлені на нашому СТО діє гарантія 12 місяців.

Гарантія на мотоцикли

Мотоцикли серії GL: 2012 і подальшого модельного року: 24 місяці, 2011 і попереднє: 12 місяців

Мотоцикли та моторолери для доріг з штучним покриттям: 12 місяців

Мотоцикли серій CRF-R, CRF-X і CRF-F: 3 місяці

Квадроцикли серії TRX: 12 місяців

KTM, Husqvarna

МІЖНАРОДНА ГАРАНТІЯ на KTM, Husqvarna

KTM Sportmotorcycle AG, як виробник мотоциклів KTM, Husqvarna, GASGAS встановлює наступні терміни гарантійного обслуговування на всі дорожні моделі:

24 місяці без обмеження пробігу

*Гарантія на мотоцикли є міжнародною та дійсна за межами країни, де було придбано мотоцикл.

Роботи, описані у графіку обслуговування, повинні виконуватися тільки в авторизованому сервісному центрі з підтвердженням їх виконання в Гарантійному талоні обслуговування замовника та на сайті KTM dealer.net, інакше гарантійні рекламації будуть недійсними. Гарантійні рекламації щодо пошкоджень, спричинених керуванням транспортним засобом та (або) внесенням до нього змін, не розглядаються. 

 
Гарантуємо Вам комфортні умови перебування на СТО і якісне обслуговування!
 

Контакти

Выбор мотоциклов