Honda анонсує спецверсію hr-v sport з 1,5-літровим турбованим двигуном

Компанія Honda опублікувала дані про нової спортивної модифікації кроссовера HR-V Sport, оснащеної 1,5-літровим бензиновим двигуном VTEC TURBO. Автомобіль також отримав оновлену обробку екстер'єру і вдосконалений інтер'єр з новими дизайнерськими деталями.

1,5-літровій двигун VTEC TURBO, что встановлюється на новому HR-V Sport, Вперше БУВ уявлень на последнего поколінні Honda Civic. Чотіріціліндровій силовий агрегат потужністю 182 к.с. відає 5 500 оборотів в хвилин. Мотор працює в Парі з шестіступінчастою механічною коробкою передач. Опціонально на автомобіль можна Встановити безступінчату трансмісію CVT.

Honda розроб HR-V Sport для тих КЛІЄНТІВ, Які хотят отріматі более динаміки від компактного кросовера. З метою сделать підвіску и рульова управління більш спортивним, модель получила унікальну технологію Performance Damper. Демпфуюча система, інтегрована в передню и задню части автомобіля, нейтралізує бічні зміщення в шасі. Це дозволяє HR-V легше впісуватіся повороти, покращує стабільність при зміні Смуги руху и дозволяє впевнена рухатіся на пересіченій місцевості.

Унікальна рульова установка вікорістовує рейкового передачу з електропідсілювачем, яка працює разом з технологією Agile Handling Assist від Honda для забезпечення Швидкого відгуку на будь-яку дію водія.

Стильна передня частина екстер'єру досягається Завдяк чорній окантовці, яка прікрашає решітку радіатора и протитуманні фари.

Кроме того, версія Sport такоже оснащена чорними бічнімі Дзеркаль, подвійнім патрубком віхлопної системи и новімі 18-дюймовими коліснімі дисками.

Нові сидіння для водія и переднього пасажира перенесені зі стандартною версією HR-V. Смороду забезпечують поліпшену підтрімку корпусу и підвіщеній комфорт в Кожній поїздці.

Запуск виробництва Honda HR-V Sport 2019 модельного року призначення на грудень 2018 року. Перші поставки Клієнтам почнут Навесні 2019 року.

 

Прочитано 1190 раз

Контакти