Honda привезе в Женеву серійний електрохетчбек Urban EV

Honda Motor представит в марте на международном автосалоне в Женеве серийную версию электрического хэтчбека Urban EV. В преддверии презентации, компания опубликовала тизер новинки.

Дизайн електрокара явно навіяний хетчбеком Civic другого покоління кінця 70-х років минулого століття: у машини стилізовані «під старовину» передні LED-фари, простої форми бампер і кузовні панелі, а на капоті присутній невеликий наплив. В цілому все це ми вже бачили на представленому в 2017 році концепті, однак, судячи з тізера, серійна машина буде мати більш вишуканими формами.

За опублікованим тизер видно, що серійний хетчбек позбудеться традиційних дзеркал заднього виду: їх функцію покладуть на відеокамери, які будуть передавати картинку в салон на встановлені з боків передньої панелі дисплеї.

Офіційною технічної інформації щодо машини поки немає, проте рік тому Honda повідомляла, що працює над новим електрокаром, який після 15-хвилинної підзарядки зможе проїжджати до 240 кілометрів. Довжина представленого раніше концепту становить 3,9 метра, машина буде ставитися до преміального сегменту.

І напевно, найважливіше: продажі серійної версії Urban EV почнуться вже в поточному році, але її вартість оголосять пізніше.

 

Прочитано 256 раз

Контакти

  • Дніпро, вул. Iвана Сирка 140