Оновлена версія Honda Pilot

Honda підтвердила швидкий вихід рестайлінгової версії кросовера Pilot на Український ринок. В основному поновлення торкнулися зовнішності і салон машини.

Свіжу версію Пілота можна впізнати за зміненою світлотехніки: її форма залишилася колишньою, а ось «начинку» перемалювали. При цьому світлодіодна оптика відтепер увійшла до базового оснащення кросовера.

Інтер'єр оновленої Honda Pilot відрізняється кермом, деякими декоративними елементами на передній панелі і з'явилися відкидними підлокітниками для водія і переднього пасажира. Змін по апаратної «начинки» не передбачається: швидше за все, автомобіль буде як і раніше оснащуватися 3,0-літровим 249-сильним V6, 6-ступінчастим "автоматом" і повним приводом. У США також доступні й інші версії. Наприклад, базовий Пілот в Америці володіє переднім приводом, а 284-сильний V6 3.5 може агрегатуватися з 9-ступінчастою автоматичною трансмісією.

Старт продажів оновленого Pilot в намічений на весну. Ближче до початку поставок виробник розкриє інформацію про комплектації і ціни.

 

Прочитано 541 раз

Контакти

  • Дніпро, вул. Iвана Сирка 47