Iнформація Honda щодо майбутньої реструктуризації виробництва

Сьогодні глобальний автомобільний світ швидко змінюється і очікування замовника зростають.

Оскільки компанія готується до значних викликів, пов’язаних з електрифікацією, Honda оголосила про свої глобальні плани перегляду виробництва.

У рамках цієї реструктуризації, з середини 2021 року виробництво автомобілів у Великобританії та Туреччині буде припинено, а наступне покоління Civic для європейських клієнтів буде поставлятися з інших заводів Honda.

Наразі робота європейського бізнесу Мотоциклів та Силового обладнання залишається без змін, але водночас обидва бізнес-підрозділи бачать електрифікацію як важливу глобальну тенденцію, і в найближчому майбутньому планується оголосити про зміни у цих напрямках виробництва.

Незабаром, на автосалоні в Женеві, Honda покаже виробничий прототип міського електричного транспортного засобу (Urban Battery Electric Vehicle).Проводячи світову прем'єру цього надзвичайного продукту в Європі, Honda стверджує свою сильну і постійну відповідність європейському ринку - самому вимогливому та найсучаснішому у світі.

Як вже було заявлено раніше, метою Honda є досягнення долі продажу електрифікованих автомобілів на рівні двох третин від загальних об’ємів продажу до 2025 року. Це буде забезпечено сильним та конкурентним модельним рядом гібридних та електричних автомобілів. Honda успішно рухається в напрямку цієї мети.

Автомобільний ринок перебуває на порозі безпрецедентних змін, і Honda активно на це реагує, щоб забезпечити сильний і конкурентний європейський бізнес.

Прочитано 464 раз

Контакти

  • Дніпро, вул. Iвана Сирка 47