Honda Civic Type R обзаведеться гібридним двигуном

Рівно два роки тому на Женевському автосалоні Honda представила Civic Type R актуального покоління. Зараз машина оснащується класичним турбованим мотором, проте при переході на шасі наступної генерації все може радикально змінитися.

Як повідомляє видання Autoblog, на Женевському автосалоні Honda заявила про інтенсифікацію розвитку електричних технологій, що має на увазі розробку гібридних або повністю електричних версій всіх моделей марки, причому дана стратегія буде реалізована до 2025 року.

Також наші колеги поспілкувалися зі старшим віце-президентом Honda Motor Europe Томом Гарднером, який розповів, що нове покоління Type R буде представлено в 2021 році, і машина отримає гібридну силову установку. Проводитися вона буде в США, тоді як завод в Великобританії закриють.

Про характеристики нового двигуна поки інформації немає, проте Honda вже накопичила солідний досвід у створенні гібридних силових установок. Наприклад, вона вже кілька років випускає суперкар NSX, у якого під капотом розташовується турбований V6 об'ємом 3,5 літра, який працює з трьома електромоторами. Вся система в підсумку розвиває 573 к.с. Також не варто забувати, що Honda розвиває в Формулі 1 1,6-літровий гібридний мотор, потужність якого, за чутками, вже перевищує 900 к.с., і в поточному році компанія націлюється разом з Red Bull виграти принаймні одну гонку.

Прочитано 565 раз

Контакти

  • Дніпро, вул. Iвана Сирка 47