Honda CR-V оновилася і отримала гібридну версію

onda представила оновлену версію кросовера Honda CR-V в специфікації для Північної Америки.

Візуальні зміни виявилися скромні, зате передбачена серйозна рокіровка по технічній частині.

Японський кросовер отримав нові бампери з «збільшеною порцією» хрому. Змінився дизайн колісних дисків і форма патрубків вихлопної системи.

Настільки ж незначні метаморфози і в салоні. Виробник злегка змінив майданчик на центральному тунелі: тепер в нього інтегрована бездротова зарядка для смартфонів і інших гаджетів. Поруч з нею встановлено пара USB-портів.

Більш масштабні зміни - під капотом. По-перше, в музей відправився 2,4-літровий "атмосферник" потужністю 187 к.с. Таким чином, 193-сильна 1,5-літрова «турбочетверка» з варіатором тепер є базовою версією.

По-друге, до Північної Америки дістався CR-V Hybrid, який вже представлений в Європі. В такому автомобілі застосовується 2,0-літровий атмосферний мотор, що працює по циклу Аткінсона, а також електродвигун. ДВС видає 145 к.с., електромотор ще більше - 184 к.с. У сумі виходить до 215 к.с.

Продажі оновленої Honda CR-V почнуться в США і Канаді вже цієї осені, лише гібридна версія затримається до 2020 року. Пізніше рестайлінг добереться і до машини для України

Прочитано 680 раз

Контакти