Honda випустила новий повністю електричний кросовер

Китай - єдина країна, де паралельно випускають і продають два майже однакових кросовера Honda - Vezel і XR-V. Машини розрізняються між собою тільки стилістичними деталями. Vezel виробляє спільне підприємство GAC-Honda, а XR-V - DongFeng-Honda.

Рік тому в Китаї почалися продажі створеного спеціально для місцевого ринку електричного Везеля, який отримав власну марку і позначення Everus VE-1. Тепер представлена ​​електрична версія і на базі XR-V - вона називається DongFeng Honda Siming X-NV.

Зовні електричний XR-V відрізняється від бензинового аналога незначно: спереду впізнається по блоку світлодіодних фар (в кожному блоці по чотири елементи), ззаду - по «чорно-білим», а не червоним ліхтарям. Крім того, машина має власні логотипи у вигляді овалу, в який вписані розправлені крила. У салоні найважливіша відмінність - відсутність важеля коробки передач, замість нього використаний блок кнопок, які перемикають режими руху.

Довжина, ширина, висота DongFeng Honda Siming X-NV становлять 4280, тисяча сімсот сімдесят дві і 1 625 мм відповідно, колісна база - 2610 мм. Передня підвіска - незалежна типу Макферсон, ззаду використана напівзалежна балка, привід - тільки передній.

У рух автомобіль приводить електродвигун потужністю 120 кВт (163 к.с.) і крутний момент 280 Нм. Його живить літій-іонна батарея віддачею 53,6 кВт * год. Запас ходу на одній зарядці досягає 401 кілометра, максимальна швидкість - 140 км / ч. З нуля до 80% батарею від станції швидкої підзарядки можна заповнити за все за 30 хвилин.

Нагадаємо, що точно таким же мотором і батареєю оснащується випускається з минулого року Everus VE-1.

 

 

Прочитано 739 раз

Контакти