Honda відмовиться від виробництва дизельних двигунів

Honda збирається припинити продажі автомобілів з дизельними моторами з 2021 року. Це пов'язано з тим, що японська компанія має намір електрифікувати всі свої європейські моделі до 2025 року.

Згідно цільових показників викидів в Європейському союзі, до 2020 року виробникам доведеться знизити вихлоп CO2 до 95 г / км для 95% автомобілів, що випускаються в порівнянні з нинішнім середнім показником в 120,5 г / км. Всі нові автомобілі в Євросоюзі повинні укладатися в цей норматив з 2021 року.

Разом з цим продажі дизельних машин падають. Вони займають занадто малу частку для Хонди, тому компанія вирішила відмовитися від дорогих спроб оптимізувати дизельні ДВС, щоб відповідати новим стандартам. Про це стало відомо Reuters.

На цьому зміни в модельному ряду японської марки не закінчаться. Honda заявила, що до 2025 року асортимент її моделей буде скорочений до однієї третини від поточного. Це дозволить знизити виробничі витрати на 10% в глобальному масштабі.

У лютому представники японського бренду повідомили, що в 2021 році на британському заводі компанії доведеться скоротити до 3500 робочих місць.

На поточний момент у Хонди є всього дві дизельні версії на ринку ЄС: Honda HR-V і Honda Civic (як хетчбек, так і седан). В обох використовується 1,6-літровий мотор з віддачею 120 л.с. і 300 Нм. Цей же ДВС встановлюється на деякі моделі компанії в Індії (зокрема, CR-V і Civic).

 

Прочитано 259 раз

Контакти

  • Дніпро, вул. Iвана Сирка 47