Honda має намір електрифікувати всі свої автомобілі до 2022 року

Honda заявила про прискорення виведення нових гібридів і електромобілів на європейський ринок: тепер всі машини, які продаються в Старому Світі, будуть електрифіковані вже в 2022 році. Раніше компанія збиралася досягти цього до 2025-го.

За даними британського видання Autocar, найближчим часом Civic і HR-V отримають гібридні версії. Представлений днями хетч Honda Jazz (він же Fit нового покоління) буде продаватися тільки в якості «м'якого» гібрида. Кросовер CR-V теж доступний з вбудованим електродвигуном, не є винятком і суперкар NSX.

В цілому японська марка випустить на ринок Європи шість нових електрифікованих моделей протягом наступних 36 місяців. Прискорення планів пов'язано з бажанням вкластися в нові екологічні вимоги, які вступлять в силу вже в 2021 році. Відповідно до них модельний ряд компанії повинен укладатися в середнє значення викидів CO2 95 г / км, інакше виробникові доведеться заплатити великий штраф.

«Темпи змін в регулюванні, ринку і поведінці споживачів в Європі означають, що зрушення в бік електрифікації відбувається тут швидше, ніж де б то не було в світі», - заявив старший віце-президент Honda Motor Europe Том Гарднер (Tom Gardner).

Ще однією «зеленої» новинкою компанії став електромобіль Honda e. Перший час він буде продаватися тільки в Японії.

Прочитано 512 раз

Контакти