Honda CR-V названий «Кращим" зеленим "кросовером року» за версією Green Car Journal

Оновлений Honda CR-V 2020 модельного року і нова гібридна версія CR-V Hybrid завоювали титул «Кращого" зеленого "кросовера року».

Оновлений Honda CR-V 2020 модельного року і нова гібридна версія CR-V Hybrid завоювали титул «Кращого" зеленого "кросовера року». Це вже другий приз Honda в категорії SUV і шостий раз, коли компанія отримує визнання журналу Green Car Journal.

Рон Коган (Ron Cogan), редактор і видавець Green Car Journal і порталу GreenCarJournal.com: «Honda CR-V була визнана високоефективної моделлю вже у версії з традиційним бензиновим двигуном, міцно закріпившись в серцях багатьох автомобілістів. Поява в лінійці нового повнопривідного CR-V з двомоторної гібридною силовою установкою від Honda стало визначним кроком в розширенні модельного ряду і загальному розвитку компанії, який забезпечив клієнтів ще більш вагомими причинами вибрати для себе саме цю марку ». 

CR-V 2020 модельного року надійшов у продаж в США в минулому жовтні. Він отримав оновлений дизайн екстер'єру та вдосконалені опції, в тому числі пакет систем безпеки і допомоги водієві Honda Sensing, доступний вже в базовій версії. Також автомобіль оснащується більш потужним двигуном - 1,5-літровим турбованим силовим агрегатом. Новий CR-V Hybrid, запуск якого призначений на початок наступного року, стане першим гібридним кросовером компанії на американському ринку.

Раніше компанія Honda була високо відзначена Агентством з охорони навколишнього середовища США за високий рівень паливної економічності. В рамках стратегії компанії по подвійному скорочення глобального обсягу викидів CO2 до 2050 року Honda має намір оснастити електричними силовими установками дві третини від світового обсягу реалізованих автомобілів до 2030 року. У США продажі електричних і гібридних моделей Honda в 2019 році зросли на 34% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склали понад 50 000 гібридів, що заряджають гібридів і електромобілів. 

Honda CR-V і CR-V Hybrid принесли Honda вже шосту нагороду від Green Car Journal. У минулому році Honda Insight була визнана «Кращим" зеленим "автомобілем року» серед пасажирських моделей; до цього в даній категорії переможцями ставали Honda Cvic Natural Gas, Honda Accord і різні версії Honda Clarity, в той час як Honda HR-V 2016 модельного року був визнаний самим екологічним серед кросоверів.

Прочитано 612 раз

Контакти