У Honda з'явиться ще один маленький кросовер: відомі деякі подробиці

Honda почала працювати над новим субкомпактні кросовером, який буде носити статус глобального продукту, тобто його запропонують у багатьох країнах світу.

У модельній лінійці новинка розташується на одну сходинку нижче HR-V / Vezel, яка зі зміною покоління підросте до 4,4 метра (машина актуального покоління досягає 4335 мм в довжину). За даними індійської редакції британського журналу Autocar, новий кросовер може мати довжину менше 4 метрів. Одним з цільових ринків для нього стане саме Індія, оскільки там популярні машини такого формату (на авто довжиною до 4 м в Індії даються податкові пільги).

Під капотом у нього, швидше за все, розмістяться компактні бензинові двигуни на вибір: 1,0-літровий трициліндровий турбодвигун потужністю 122 к.с. і 1,5-літровий атмосферник потужністю 114 к.с. в парі з 48-вольта стартер-генератором.

Прем'єра нового мініатюрного кросовера Honda відбудеться вже влітку.

Нагадаємо, що в гамі Honda з 2016 року є субкомпактний кросовер BR-V, але продається він тільки в країнах, що розвиваються Азії. Машина являє собою адаптований під легке бездоріжжя компактвен Mobilio другого покоління.

Прочитано 418 раз

Контакти