Honda представила оновлений Civic Type R

20 лютого в Японії Honda опублікувала перші відомості про оновлену версію Honda Civic Type R. Основні поліпшення торкнулися технічну частину автомобіля.

Щоб підвищити ефективність охолодження, площа повітрязабірників в передньому бампері була збільшена на 13%. Одночасно з цим крок ребер зменшено з 3 до 2,5 мм. Ці заходи дозволили знизити температуру охолоджуючої рідини приблизно на 10 градусів Цельсія під час проходження гоночного кола при температурі навколишнього повітря 25 градусів.

Невеликі оптимізації передбачені за частиною аеродинаміки. Змінено форму переднього бампера. Плюс до цього оптимізована форма компенсують зменшення притискної сили спереду, пов'язане зі збільшенням площі повітрязабірників.

Також на Honda Civic Type R тепер встановлюються двокомпонентні гальмівні диски, які запобігають деформацію через нагрівання. Плюс до цього вдалося виграти 2,5 кг ваги в перерахунку на автомобіль.

Нові кульові і інші калібрування інших елементів дозволили підвищити жорсткість передньої і задньої підвісок на 10%. Крім того, була підвищені точність адаптивних амортизаторів. Завдяки збільшенню частоти дискретизації датчика з 2 кГц до 20 кГц стало можливим більш точне управління характеристиками демпфування.

Серце швидкого хетчбека залишилася колишньою - 2,0-літровим турбомотором (320 л.с. і 400 Нм). ДВС поєднується з 6-ступінчастою «механікою».

Також в Японії показали спецверсію Limited Edition. За рахунок видалення звукоізоляції вага автомобіля знижений на 13 кг, ще 10 кг вдалося скинути за рахунок 20-дюймових кованих дисків, розроблених спільно з BBS. Автомобіль «взутий» в покришки Michelin Pilot Sport Cup 2.

 

Прочитано 210 раз

Контакти

  • Дніпро, вул. Iвана Сирка 47