Honda CR-V Hybrid відзначений у рейтингу TOP SAFETY за версією IIHS

Honda CR-V Hybrid 2020 модельного року був високо відзначений Страховим інститутом дорожньої безпеки (IIHS) в своєму рейтингу TOP SAFETY 2020. Гібридна версія долучилася до іншим представникам лінійки CR-V, а також до трьох моделей Civic і Accord, які показали результати TOP SAFETY PICK (TSP).

Honda CR-V Hybrid 2020 модельного року був високо відзначений Страховим інститутом дорожньої безпеки (IIHS) в своєму рейтингу TOP SAFETY 2020. Гібридна версія долучилася до іншим представникам лінійки CR-V, а також до трьох моделей Civic і Accord, які показали результати TOP SAFETY PICK (TSP). Крім того, Honda Insight отримав ще більш високий рейтинг - TSP +, ставши шостою моделлю Honda з такою оцінкою. 

В рамках 2020 модельного року всі версії CR-V були оснащені пакетом систем безпеки Honda Sensing вже в базових комплектаціях. На даний момент вже понад три мільйони автомобілів Honda на дорогах США використовують переваги передових технологій ADAS, серед яких система гальмування для запобігання зіткнення (CMBS) з функцією розпізнавання пішоходів, система попередження про ризик зіткнення з попереду автомобілем, що йде, система запобігання відходу з дороги (RDM ) з функціоналом попередження про відхід зі смуги (LDW), а також асистент утримання смуги (LKAS) і адаптивний круїз-контроль (ACC).

Всі моделі Honda гарантують підвищений захист пасажирів, завдяки передовій структурі кузова Advanced Compatibility Engineering (ACE), яка розрахована на широкий спектр сценаріїв лобового зіткнення.

Щоб завоювати рейтинг TSP, автомобіль повинен отримати оцінку "GOOD" в випробуваннях на міцність. Версія з найбільш високою оцінкою відправляється на тест щодо запобігання лобового зіткнення, де їй необхідно завоювати оцінки "ADVANCED" або "SUPERIOR" - при ризику аварії за участю іншого автомобіля і пішохода.

Найближчим часом місця в рейтингу IIHS на 2020 рік повинні завоювати і інші моделі Honda. Докладні результати стануть відомі після закінчення всіх тестів.

Прочитано 225 раз

Контакти

  • Дніпро, вул. Iвана Сирка 47