Подовжена гарантія на двигун 1.5 Turbo

В підтвердження надійності турбо двигуна об’ємом 1,5 літра, що встановлено на автомобілі Honda CR-V починаючи с 2018 року випуску, ТОВ «Дніпромотор» надатє подовжену гарантію на двигун: до 5 років або 200 тис. км пробігу  

З метою об’єктивного надання інформації, щодо особливостей експлуатації автомобілів Honda, що обладнані двигуном 1.5 Turbo ми підготували відповіді на найбільш поширені запитання потенційних покупців стосовно двигуна 1.5Turbo автомобіля CR-V. 

 

Питання 1.

Об’єм двигуна складає «всього» 1.5 літра. Чи достатня в нього потужність? 

Відповідь.

Потужність цього двигуна складає 193 к.с (243 Nm при 2000-5000 об/хв). Розгін до 100 км/год займає 10с. Попередній двигун об’ємом 2.4 літра мав 184 к.с (244 Nm при 3900 об/хв) і розгін до 100км/год займав 10,2с.

Висновок – за майже однакових показників потужності новий двигун є більш еластичним завдяки крутному моменту, що досягається вже на 2000 об/хв, але водночас є і суттєво більш економічним, у порівнянні з попередником.  Фактична витрата пального на трасі може складати 6,2 літри на 100 км.

Для порівняння нижче наведено офіційні дані щодо конкурентів:

- Toyota RAV4 4WD має двигун об’ємом 2.0 літри (173 к.с, 203 Nm при 4400-4900 об/хв), розгін до 100 км/год складає 10,7с. 

- Mazda СХ5 4WD з двигуном 2.0 літри (162 к.с, 210 Nm при 4000 об/хв) має розгін до 100 км/год за 10,6с.

Таким чином автомобіль Honda CR-V 1.5Т 4WD по показникам потужності випереджає своїх однокласників. 

 

Питання 2.

На CR-V встановлено 1.5 літровий турбо двигун. Чи має проблеми з надійністю даний агрегат? Який буде ресурс такого двигуна?

Відповідь.

Двигуни серії L15A / L15B об’ємом 1,5 літра в різних модифікаціях Honda почала виробляти з 2002р. Тому вже накопичено достатню кількість інформації щодо їх експлуатації, а відтак наявність / відсутність проблем дуже легко відслідкувати, користуючись відкритими джерелами інформації.

Оновлена версія двигуна L15B7 з турбонаддувом виробляється з 2015р. На теперішній час на ринку Європи не було зафіксовано випадків появи дефектів, що пов’язані з надійністю двигунів даної серії. Дослідження бази даних технічного порталу Honda за останні 5 років також не виявило наявність будь якого сервісного бюлетеня щодо ремонту, удосконалення або наявних дефектів моторів серії   L15A / L15B.

В підтвердження надійності турбо двигуна об’ємом 1,5 літра, що встановлено на автомобілі Honda CR-V 2018 та 2019 років випуску, ТОВ «Прайд Мотор» вирішило надати подовжену гарантію на двигун: до 5 років або 200 тис. км пробігу  (подовжена гарантія надається на нові автомобілі, що є в наявності в Україні, та будуть продані клієнтам, починаючи з 25-03-2020р.)

 

Питання 3.

В інтернеті трапляється негативна інформація стосовно випадків підвищення рівня моторної оливи внаслідок потрапляння в неї палива на 1.5 літровому турбо двигуні Honda автомобілів CR-V, вироблених в Китаї та США. Чи існує у нас подібна «проблема», а якщо так, - то чи впливає вона на ресурс мотора?

Відповідь.

Компанія Honda виробляє автомобілі на різних заводах для різних ринків світу, враховуючи їхні особливості. Такі особливості відображаються у відповідних типах одної моделі. Так, автомобілі моделі CR-V 1.5 Turbo європейського типу виробляються на заводі Yorii в Японії і виробник ретельно відслідковує питання якості у процесі експлуатації на відповідному ринку, до якого постачаються ці автомобілі.

На автомобілях Honda, що оснащені 1.5 літровим турбо двигуном, які вироблялись для Європейського ринку (включно з Україною) і офіційно продавались з 2017р., вищезазначене явище не спостерігалось, та не спостерігається і по теперішній час. Згідно офіційних даних Honda, на території Європи на сьогодні не було зафіксовано жодного підтвердженого випадку збільшення рівня моторної оливи з причини потрапляння в неї палива. Тому немає підстав для будь-яких побоювань стосовно надійності двигуна та можливого скорочення його ресурсу.

 

Питання 4.

Згідно відповіді на питання № 3 Ви стверджуєте що проблем немає, але в інтернеті деякі дописувачі кажуть, що моторна олива в такому двигуні все одно має дуже сильний неприємний запах палива! Чи це правда і чому це так?

Відповідь.

Це питання потребує невеликого технічного пояснення. Насправді не існує моделі поршневого двигуна внутрішнього згоряння де б паливо, в більшій чи меншій кількості, через пару тертя «поршневі кільця - стінка гільзи циліндрів» не потрапляло б до системи змащування двигуна.

Відтак абсолютно на всіх поршневих двигунах деяка незначна кількість палива завжди потрапляє в оливу. Протікає цей процес найбільш активно під час запуску двигуна, коли двигун холодний, а паливна суміш найбільш збагачена паливом. Тому двигуни сконструйовані таким чином, щоб після прогріву до робочої  температури та 10-15 хвилинної поїздки все паливо, що потрапило до моторної оливи, випаровувалось через систему вентиляції картерних газів. Отже, якщо на двигуні відразу після запуску, або який недостатньо прогрітий, спробувати на запах моторну оливу - то іноді дійсно можна відчути запах пального. Особливо це стосується енергоефективних двигунів з прямим впорскуванням пального. Такий запах є звичайним явищем і зникає відразу після прогріву мотора до робочої температури. 

 

Прочитано 753 раз

Контакти

  • Дніпро, вул. Iвана Сирка 47