Новий хетчбек Honda Civic 2022

Honda Motor представила Civic одинадцятого покоління в модифікації п'ятидверний хетчбек. Нагадаємо, в кузові седан модель вийшла в квітні.

По передній частині, більшості внутрішніх панелей і дверей хетчбек уніфікований з четирехдверка: в порівнянні з машиною минулого покоління передні стійки віднесені на п'ять сантиметрів далі, що подовжило капот і створило більш «дорослі» пропорції.

У пятідверки щодо седана укорочений задній звис кузова - загальна габаритна довжина скоротилася на 124 мм, до 4549 мм. Зовнішня панель дверцята багажника відформована з композитних матеріалів - це заощадило вага і дозволило застосувати легкі і компактні петлі, що допомогло знизити висоту щодо попередника на 50 мм, наділивши автомобіль більш спортивним силуетом і при цьому не зменшивши запас простору над головами задніх пасажирів.

Задні ліхтарі Civic Hatchback з'єднані один з одним смугою (її центральна частина - просто світловідбиваючий катафот). Ширина прорізу в порівнянні з попередником збільшена на 4 см, однак обсяг багажника зменшений з 728 до 694 літрів щодо автомобіля минулого покоління.

Двигуни ті ж, що і у четирехдверка. Базовим є 2,0-літровий "атмосферник" потужністю 160 к.с. Також покупцям запропонували 1,5-літровий турбомотор, що видає 182 к.с. Зате на додаток до варіатору з'явилася шестиступінчаста "механіка". Це підтверджує той факт, що пятідверка націлена на більш молоду аудиторію. Привід передній.

Система безпеки Honda Sensing входить в базове оснащення. Вона складається з фронтальної камери з широким оглядом і чіпа обробки зображень. Установка стежить за відстанню до попереду автомобіля, що йде. У разі небезпеки вона автоматично зупинить машину. Також передбачена функція адаптивного круїз-контролю.

Одночасно з презентацією в Японії показали фірмові доопрацювання для Сивика-хетчбека. Клієнти можуть придбати 18-дюймові диски, «спідницю» для переднього бампера, невелике антикрило на кришку багажника, ветровики, затемнені емблеми та інші дрібниці.

Основними ринками збуту стануть Японія, Північна Америка і Євросоюз. Продажі стартують восени.

 

 

Прочитано 641 раз

Контакти