Днiпромотор - офіційний дилер Honda

Днiпромотор є офіційним дилером з продажу та обслуговування автомобілів, мотоциклів, а також силової техніки Honda у Дніпропетровській області. Ми надаємо високу якість обслуговування, у нас працюють фахівці, які пройшли навчання представниками Honda і, звичайно, ми маємо честь продавати і обслуговувати чудові автомобілі, мотоцикли та силове обладнання Honda.ТОВ «Днiпромотор» один з найстаріших дилерів ХОНДА в Україні. Свої витоки бере з далекого 1998 року, коли почалося співробітництво з продажу автомобілів з дистриб'ютором марки ХОНДА в Україні – СП ЗАТ «Дніпро Мотор Інвест». У 2013 році стартували продажі СИЛОВОЇ ТЕХНІКИ виробництва ХОНДА. У 2015 році фірма "Днепромотор" отримала статус дилера з продажу та обслуговування виробництва МОТОЦИКЛІВ ХОНДА. В даний момент компанія пропонує до продажу та обслуговування ВСЮ техніку виробництва ХОНДА.

За цей період український автопром переживав етапи росту, стагнації і падіння.Феєричний 2008 рік увійшов в історію нашого автопрому, як найуспішніший рік. Це стосується всіх сфер, пов'язаних з автомобільним ринком. Після 2009 року настав час переоцінки можливостей авторинку України, продажу стабілізувалися на рівні 2003-2005 років. 2014 рік вніс суттєві корективи на авторинок. Падіння обсягу операцій на авторинку повернуло нас у кінець минулого століття.Всі ці роки компанія «Днiпромотор" посідала одне з провідних місць в дилерській мережі HONDA в Україні. Незважаючи на падіння ринку , скорочення завантаження сервісу, компанії вдалося зберегти головне : колектив однодумців, здатних якісно надавати послуги в сфері продажів та обслуговування. Кожному з понад 2500 клієнтів, що купили у нас за ці роки автомобілі ХОНДА ми старалися надавати індивідуальний підхід, ставитися з повагою і , по можливості, вирішувати їх проблеми з автомобілями. Трохи призабутий девіз ХОНДА "First man, then mashine" реалізовувати на практиці. Такий підхід до продажу та обслуговування клієнтів ми намагаємося зберегти і поглибити сьогодні. Тепер вже і для клієнтів-власників мототехніки і силового обладнання ХОНДА.

В даний момент компанія Днiпромотор займається продажем і обслуговуванням ВИКЛЮЧНО техніки ХОНДА. Більше 14 років компанія співпрацює з ХОНДА і має намір це робити й надалі.

Контакти