Днiпромотор - офіційний дилер Honda

Днiпромотор є офіційним дилером з продажу та обслуговування автомобілів, мотоциклів, а також силової техніки Honda у Дніпропетровській області. Ми надаємо високу якість обслуговування, у нас працюють фахівці, які пройшли навчання представниками Honda і, звичайно, ми маємо честь продавати і обслуговувати чудові автомобілі, мотоцикли та силове обладнання Honda.ТОВ «Днiпромотор» один з найстаріших дилерів ХОНДА в Україні. Свої витоки бере з далекого 1998 року, коли почалося співробітництво з продажу автомобілів з дистриб'ютором марки ХОНДА в Україні – СП ЗАТ «Дніпро Мотор Інвест». У 2013 році стартували продажі СИЛОВОЇ ТЕХНІКИ виробництва ХОНДА. У 2015 році фірма "Днепромотор" отримала статус дилера з продажу та обслуговування виробництва МОТОЦИКЛІВ ХОНДА. На даний момент компанія пропонує до продажу та обслуговування ВСЮ техніку виробництва ХОНДА.

 

Днiпромотор - офіційний дилер KTM, Husqvarna 

Днiпромотор є офіційним дилером з продажу та обслуговування мотоциклів KTM, Husqvarna у Дніпропетровській області

 

Днiпромотор - офіційний дилер квадроциклів CFMOTO

Днiпромотор є офіційним дилером з продажу та обслуговування квадроциклів CFMOTO Дніпропетровській області

 

Honda Motor Company, Ltd. - японська публічна корпорація, відома перш за все як виробник автомобілів, мотоциклів та силового обладнання.

Honda є найбільшим у світі виробником мотоциклів з 1959 року, досягнувши до кінця 2019 року виробництва 400 мільйонів, а також найбільшим у світі виробником двигунів внутрішнього згоряння, виміряних за обсягом, щорічно виробляє понад 14 мільйонів двигунів внутрішнього згоряння. Honda стала другим за величиною японським виробником автомобілів у 2001 році. Honda була восьмим за величиною виробником автомобілів у світі у 2015 році.

Honda була першим японським виробником автомобілів, що випустив спеціальний бренд класу люкс Acura, в 1986 році. Крім основного автомобільного та мотоциклетного бізнесу, Honda також виробляє садове обладнання, суднові двигуни, гідроцикли та генератори, а також іншу продукцію. З 1986 року Honda займається дослідженнями в галузі штучного інтелекту та робототехніки і в 2000 році випустила свого робота ASIMO. Вони також зайнялися аерокосмічною галуззю, заснувавши у 2004 році GE Honda Aero Engines та Honda HA-420 HondaJet, виробництво якого почалося у 2012 році. Honda має три спільні підприємства в Китаї: Honda China, Dongfeng Honda і Guangqi Honda.

 

KTM Sportmotorcycle AG - австрійський виробник мотоциклів, велосипедів та суперкарів.

Компанія була заснована в 1934 інженером Хансом Трункенпольцем в місті Маттігхофен. Спочатку це була металообробна майстерня Kraftfahrzeuge Trunkenpolz Mattighofen. Виробництво мотоциклів почалося 1954 року.

КТМ відомий своїми позашляховими мотоциклами, однак останніми роками розширює виробництво дорожніх мотоциклів.

 

 

Husqvarna почали виробляти велосипеди ще наприкінці ХІХ століття. У 1903 року було налагоджено виробництво мотоциклов. У 1920 році Husqvarna побудувала свій власний завод з виробництва двигунів. Незабаром був розроблений V-подібний чотиритактний двоциліндровий двигун об'ємом 550 см3 з бічним розташуванням клапанів, схожий по конструкції з моторами Harley-Davidson.

Протягом 60-х і 70-х років, Husqvarna блискуче перемагала у світі мотокросу, вигравши 14 чемпіонатів світу в класах 125см³, 250см³ та 500см³ та у гонках на витривалість, у загальній сумі вигравши 24 чемпіонати світу.

Підрозділ Husqvarna Motorcycles було продано італійському виробнику мотоциклів Cagiva у 1987 році. BMW викупив у 2007 році Husqvarna Motorcycles у MV Agusta Motor S.p.A., що належить Cagiva. Husqvarna виробляє широкий асортимент мотоциклів для ендуро, мотокросу та супермото. Мотоцикли поставляються з двома або чотиритактними двигунами, об'ємом від 125 см3 до 576 см3. У 2005 році Джеральд Делепін виграв чемпіонат світу з супермото разом з Husqvarna SMR660.

У 2013 році BMW Group продала Husqvarna Motorcycles. Покупцем Husqvarna стала австрійська компанія Pierer Industrie AG - співвласник компанії, що виробляє мотоцикли KTM і HUSABERG.

 

 

CFMOTO (Сі Еф Мото) – марка квадроциклів та мотоциклетної техніки, що виготовляються в Китаї компанією Zhejiang CFMOTO Power Co., Ltd. У 2019 році CFMOTO, що є найбільшим китайським експортером ATV та UTV відзначив 30-річну річницю. Бренд широко представлений практично у всіх країнах світу 2700 дилерськими салонами.

Компанія швидко розвивалася, спочатку випускаючи мотоцикли. А понад 10 років тому стартували продажі чотириколісної техніки – квадроциклів ATV та мотовсюдиходів Side-by-Side.

До заслуг бренду CFMOTO можна віднести той факт, що вони першими в Китаї стали виробляти квадроцикли з двигуном 800 куб. см та мотоцикли з об'ємом двигуна понад 650 куб. див. За 30-річну історію CFMOTO вивів на ринок 98 моделей техніки і 51 двигунів, що серійно випускаються. Крім того, розвиваючи бренд протягом цих років, CFMOTO зареєстрував 272 патенти на новітні технічні розробки.

Виробництво техніки на даний момент займає територію в 27 га, на якій працює понад 1 500 працівників, є власний R&D Центр розробок та дизайну нової продукції. CFMOTO - велике високотехнологічне підприємство приділяє особливу увагу системі контролю якості та технічної підтримки.

Характеристики сучасної мототехніки здатні вразити будь-якого, навіть найвибагливішого користувача. Висока якість матеріалів, з яких виготовляються всі комплектуючі, сучасні виробничі цехи, повністю роботизовані конвеєри – ці компоненти гарантують надійність та якість продукції компанії CFMOTO.

 

Контакти