Газонокосарка Honda

Газонокосарка Honda - це ваш вірний друг. Постійні інновації - девіз компанії Honda. Honda удосконалює свою продукцію, роблячи її більш надійною і безшумної, щоб вам було приємніше і простіше працювати. Мета компанії Honda - бути першою серед кращих. Honda вико т найостанніші досягнення техніки на всіх етапах створення продукції. Інноваційні технології, надійне обладнання, безпечні для навколишнього середовища матеріали, дотримання правил безпеки - ось виробничі пріоритети Honda. Пропонуючи широкий спектр газонокосарок для догляду за вашим газоном, компанія Honda гарантує найвищий рівень робочих характеристик, якості, надійності і дотримання екологічних норм.

Чому Honda

У 2018 році Силова Техніка Honda відзначила своє 65-річчя. У своїй діяльності компанія керується принципом, визначеним її засновником - Соичиро Хонда: використовувати технології, щоб допомогти людям насолоджуватися життям, роблячи її щасливішим і легше.

За цей час в усьому світі сукупне виробництво продуктів Honda Силова Техніка перевищило 100 млн одиниць, надаючи мільйонам людей по всьому світу корисні інновації, щоб допомогти їм будинки і на роботі.

Honda Силова Техніка була заснована в 1953 році, коли був випущений двигун загального призначення типу «Н», призначений для скорочення ручної праці фермерів. З тих пір Honda використовує весь свій досвід і технології, поступово розширюючи лінійку продукції, яка тепер включає генератори, водяні насоси, культиватори, газонокосарки і снегоуборщики.

Двигуни Honda: 4-тактне 4-кратну перевага

Honda - найбільший в світі виробник двигунів внутрішнього згоряння і тому завжди може вибрати зі свого широкого виробничого асортименту оптимальний двигун для тієї чи іншої машини. Всі газонокосарки обладнані 4-тактним двигуном Honda.

Екологічність

Відсутність неекологічних бензо-масляних сумішей
Найнижчі показники токсичності вихлопних газів
Весь асортимент продукції відповідає найсуворішим стандартам з вихлопів EPA і CARB

Зручність

Надійний і легкий запуск
Низький рівень шуму, що відчувається звук менше практично в два рази в порівнянні з 2-тактним двигуном
Не має потреби приготування бензо-масляної суміші
Відсутність неприємного запаху бензо-масляної суміші
Значно нижча вібрація, ніж в 2-тактном двигуні

Економія витрат

До 50% менше витрат, ніж у випадку з традиційним 2-тактним двигуном
Відсутня витрата дорогого масла для 2-тактних двигунів

Продуктивність

Високий крутний момент у всьому діапазоні оборотів двигуна
Миттєвий набір оборотів двигуна (у мотокоси) Honda

Надійність

Легендарна надійність, в тому числі завдяки запозиченню перевірених технологій з авто-, мотоіндустрії (наприклад, автодроссель).


Безпроблемне техобслуговування

Проста заміна масла і фільтрів
Заміна свічок запалювання значно рідше, ніж в 2-тактном двигуні

Особливості газонокосарок

Суперлегкий запуск

Завдяки стандартною технологією легкого старту Honda двигун можна в будь-який момент без праці запустити за допомогою пристрою ручного запуску ..

Всі машини обладнані паливним краном

Для оптимального запуску після тривалих пауз і більшої безпеки.

Міцний аеродинамічний корпус

З стали або високоякісного пластику для відмінного збору, шумозаглушення і легкого очищення.

Система Versaмow *

Система скошування 4-в-1, для операцій від збору до мульчування, без допоміжних пристроїв або заміни ножів.

Травосборник

Довговічний травосборник з текстильного матеріалу, який дуже легко знімається вгору за ручку і спорожняється. Фільтр для твердих частинок знижує вміст часток в витікає повітрі і затримує подразнюючі речовини.

Гідростатичний привід *

Швидкість скошування можна регулювати поступово і абсолютно плавно - навіть в процесі скошування.

Автоматична повітряна заслінка *

Двигун легко запускається і відразу починає працювати з максимальною продуктивністю без прогріву.

Ергономічне розташування елементів управління.

Ручка ергономічної форми, легко складається

Рекомендації по експлуатації

Чому згинається колінчастий вал газонокосарки?

Розглядаючи питання про те, чому згинається колінчастий вал газонокосарки, перш за все, варто задуматися про фактичну енергії, яка виникає на обертових лезах. Наконечник леза газонокосарки Honda має довжину 53 см і рухається зі швидкістю близько 90 м / с! При обертанні лопатей зі швидкістю 51 оборот в секунду виникає висока кінетична енергія, як якщо б предмет масою 23 кг кинули з висоти 5 метрів.

Проблема виникає, коли леза стикаються з нерухомим об'єктом, що викликає їх раптову різку зупинку. Діюча кінетична енергія повинна розсіятися, як відбувається, коли гоночний автомобіль врізається в стіну. Щось, так зігнеться!

У газонокосарки розсіювання енергії відбувається через лопаті і колінчастий вал. При ударі колінчастий вал не тільки скручується, але і згинається, тому що відстань між нижньою частиною двигуна і нижнім кінцем колінчастого вала створює механізм важеля ефект (плече сили), що створює крутний момент, який і згинає колінчастий вал. Це важливо враховувати, оскільки це означає, що колінчастий вал буде згинатися навіть в тому випадку, якщо оснастити газонокосарку гнучкою шпонкой.

Фахівці компанії Honda відмінно знають, з чим мають справу, тому колінчастий вал і леза спроектовані так, щоб забезпечити достатню міцність і витримати удар без руйнування. Але, з огляду на кількість виникає енергії, не варто і мріяти, що ці деталі зможуть витримати зіткнення з твердим або нерухомим об'єктом без пошкоджень - це з області фантастики.

Газонокосарки Honda призначені для того, щоб зрізати траву, а не спринклери, пні, каміння, труби, бордюри та інші нерухомі об'єкти. Тому дійте на випередження - перед тим як приступити до стрижки газону, приділіть час, щоб відзначити місце розташування всіх прихованих нерухомих об'єктів на газоні. Крім того, проявляйте обережність при роботі поблизу бордюрів і стін тераси, де колесо косарки може раптово просісти. Ми пропонуємо нашим клієнтам об'їжджати такі перешкоди і не використовувати регулювання приводом.


Як прибрати опале листя за допомогою газонокосарки?

Газонокосарку можна використовувати для збору опалого листя з метою їх утилізації. При використанні газонокосарки для збору опалого листя, а не стрижки газону, перевести важелі регулювання висоти зрізу так, щоб передня частина деки газонокосарки перебувала на один або два кроки вище задньої.

Якщо ви хочете використовувати опале листя для мульчування, листя не повинні проникнути занадто глибоко. Для оптимального результату починати мульчування слід, коли через опале листя ще видно траву. У місцях, де опале листя повністю покривають траву, видаляйте листя за допомогою грабель або використовуйте травосборник, щоб потім газонокосарка могла їх зібрати і подрібнити. Вставте штекер мульчування або встановити ручку Clip Director® в положення MULCH.

Щоб зібрати листя в травозбірник із задньою вивантаженням, встановити додатковий подрібнювач для листя в випуском отворі. Подрібнювач листя допомагає «накришити» листя, щоб краще утрамбувати їх в травозбірник, тому його не варто спорожняти часто. Перевірте, чи не перешкод, таких як камені, приховані під листям.

Напрямок стрижки газону

Щоб поверхня газону була рівною, виконуйте проходку внахлест, щоб ширина такого нахлеста становила кілька дюймів. Якщо трава дуже висока або товста, ширина нахлеста повинна бути більше, а ширина проходки - менше.

Газонокосарка Honda працює найбільш ефективно, якщо використовувати якомога більше схем стрижки. Конструкція деки і обладнання косарки і напрямок обертання лопатей лез дозволяють отримати оптимальний результат.

Мульчування

Вибрати режим стрижки проти годинникової стрілки, коли включений штепсель для мульчування або рукоятка Clip Director® знаходиться в повному положенні MULCH. Якщо газон має неправильну форму або є багато перешкод, розділіть його на секції, де можна використовувати режим стрижки проти годинникової стрілки.

Травосборник

Вибрати режим стрижки за годинниковою стрілкою. Це дозволить оптимально заповнити травосборник, залишивши мінімальну кількість обрізків на галявині.
Стрижка з режимом заднього скидання
Зніміть травозбірник і закрийте захисний кожух. Зніміть штекер для мульчування або встановіть ручку Clip Director в потрібне положення і почніть стригти за годинниковою стрілкою. Якщо газон має неправильну форму або є багато

Запобіжні заходи при очищенні забилася деки газонокосарки

Перед очищенням забитої деки косарки зупинити двигун і встановити паливний клапан в положення OFF. Від'єднати кришку свічки запалювання і нахилити газонокосарку, щоб сторона повітряного фільтра була піднята. Очистити забиту деку за допомогою палиці, а не руками.


Заточка лез

Гостре лезо залишає чіткий зріз. Тупе лезо рве траву, а подрібнені кінці стають коричневими. Якщо лезо затупилося, його слід заточити або замінити.

Рекомендації по паливу

Щоб паливо не стало джерелом проблем

Газонокосарка Honda спроектована і виготовлена ​​відповідно до точними специфікаціями, щоб забезпечити роки безперебійної роботи, в тому числі і паливної системи. Однак з огляду на своїх властивостей бензин може застоюватися, що ускладнює пуск або експлуатацію косарки, а в деяких випадках призводить до пошкодження паливної системи, якщо не дотримуються запобіжних заходів. Але є чудова новина: більшість проблем, пов'язаних з паливом, можна уникнути, виконавши кілька простих дій. Наведені нижче рекомендації також підходять і для механізованих газонокосарок Honda.


Щоб не було проблем з паливом, дотримуйтесь ці п'ять правил

1. Не використовуйте бензин, що містить більше 10% етанолу в газонокосарці Honda.

Бензин, що містить більш високі рівні етанолу, є корозійних і притягує воду, що може викликати проблеми з запуском або експлуатацією косарки, або, в деяких випадках, привести до пошкодження паливної системи газонокосарки.

2. Зберігайте бензин в чистій, пластикової, герметичній каністрі, схваленому для зберігання палива. Закрийте вентиляційний отвір (якщо воно є), коли воно не використовується, і зберігайте каністру далеко від прямих сонячних променів. Якщо паливо планується зберігати в каністрі більше 3 місяців, пропонуємо додати паливний стабілізатор.

Використання чистої пластикової каністри, схваленої для зберігання палива, допоможе запобігти потраплянню іржі і металевих забруднень в паливну систему. Властивості бензину погіршуються швидше під впливом повітря і сонячного світла.

3. Правильно обслуговуйте повітряний фільтр газонокосарки. Перевіряйте його перед кожним використанням.

Правильне обслуговування повітряного фільтра допомагає запобігти потраплянню бруду в карбюратор газонокосарки. Перед кожним використанням перевірте фільтр. При експлуатації газонокосарки в дуже великою кількістю пилу частіше міняйте фільтр. Бруд може потрапити в маленькі проходи карбюратора і привести до передчасного зносу двигуна. Ці невеликі проходи можуть блокуватися, що призводить до проблем при запуску або експлуатації газонокосарки. Завжди використовуйте повітряний фільтр Honda Original, щоб забезпечити герметичність повітряного фільтра та його роботу відповідно до передбаченого застосуванням.

4. Закінчивши роботу з газонокосаркою, ВИМКНІТЬ паливний клапан і залиште його вимкненим до наступного разу. Заповніть паливний бак, щоб звести до мінімуму повітря в баку. Якщо ви не збираєтеся використовувати свою газонокосарку протягом 3 - 4 тижнів, запустіть двигун з вимкненим паливним клапаном і дайте йому попрацювати, поки в двигуні не закінчиться паливо.

Якість бензину в карбюраторі газонокосарки буде знижуватися швидше, ніж палива в паливному баку через його невеликого обсягу і близькості до залишковим тепла двигуна. Паливний клапан дозволяє зупинити потік палива з паливного бака в карбюратор для зберігання і транспортування.

Заповнювати паливний бак після (а не до) кожного використання. Якщо паливний бак частково заповнений, повітря в баку буде сприяти погіршенню якості палива.

5. Якщо ви не плануєте використовувати газонокосарку більше 30 днів, виконайте наступне правилам зберігання.

Необроблений бензин (без паливного стабілізатора), що залишився в паливній системі газонокосарки, погіршиться, що призведе до проблем з запуском або роботою і, в деяких випадках, пошкодження паливної системи.

 

Зберігання газонокосарки протягом більше 30 днів

Якщо Ви не плануєте використовувати газонокосарку протягом більше 30 днів, слід прийняти такі заходи, щоб знизити ймовірність виникнення проблем, пов'язаних з паливом.

Тривалість зберігання: від 30 до 90 днів.

1. Додайте стабілізатор бензину в паливний бак відповідно до інструкцій виробника. Перед додаванням стабілізатора залити повний паливний бак свіжим бензином. Якщо бак заповнений не повністю, що залишився в ньому повітря буде сприяти погіршенню властивостей палива під час зберігання.

Примітка:

· Будь-хто стабілізатори мають певний термін придатності, а їх характеристики з часом погіршуються.

· Використання стабілізатора не може поліпшити властивості вже застояного палива.

2. Якщо стабілізатор додається в паливо вперше, запустити двигун на відкритому повітрі і залишити його в робочому стані протягом 10 хвилин, щоб виробити необроблений бензин (без стабілізатора), і залишити в паливній системі тільки оброблений бензин. Якщо ви регулярно додаєте паливний стабілізатор в каністру для зберігання бензину при заправці, це дію можна пропустити.

3. Заглушити двигун і ВИМКНУТИ паливний клапан (встановити його в положення OFF).

4. Перезапустіть двигун і залиште його в робочому стані, поки в системі не залишиться пального. Час роботи має становити менше 3 хвилин.

Тривалість зберігання: більше 90 днів (довгострокове або сезонне зберігання)

Завести двигун і дати йому попрацювати досить довго, щоб в паливній системі (включаючи паливний бак) не залишилося пального. Бензин не повинен залишатися в паливній системі протягом більше 90 днів при непрацюючим механізмі.

Застояне паливо в каністрі

Якщо в кінці сезону в каністрі для зберігання бензину залишилося трохи палива, Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) пропонує злити цей бензин в паливний бак Вашого автомобіля, якщо паливний бак автомобіля досить заповнений, а паливо підходить для вашого автомобіля.

Користь мульчування

Що таке мульчування?

Скошування без травозбірника
Мелкоізмельченной трава викидається назад на поверхню газону
Зрізана маса перегниває між підстриженими стеблинками трави і дає їм важливі поживні речовини
Використовується головним чином протягом спекотних літніх місяців
Запобігає висиханню поверхні газону


Які переваги має мульчування?

Більш здорова поверхню газону
Більш привабливий зовнішній вигляд газону
Витривалість газону зберігається протягом багатьох років
Трава практично не звалюється
Рівномірний удобрювання без придбання добрив тривалої дії
Економія часу до 20% завдяки відсутності необхідності звільняти травосборник
Захист ґрунтових вод завдяки зв'язуванню азоту в мульчувати залишках

Яким чином і як часто мульчувати?

Раз в тиждень, в сезон зростання трави - двічі в тиждень
Газон повинен бути сухим
Зрізати 1/3 довжини стебел
Всі газонокосарки Honda, в тому числі з сидінням, можуть мульчувати за допомогою опціонального комплекту для мульчування або технології Versaмow, яка входить в базове оснащення деяких моделей.

 

 

 • Тип двигуна Електричний
 • Хід косарки Ручний
 • Вартість (грн) 6,410
 • Тип двигуна Електричний
 • Хід косарки Ручний
 • Вартість (грн) 6,410
 • Тип двигуна Електричний
 • Хід косарки Ручний
 • Вартість (грн) 8,020
 • Тип двигуна Електричний
 • Хід косарки Ручний
 • Вартість (грн) 8,020
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Ручний
 • Вартість (грн) 18 070
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Ручний
 • Вартість (грн) 18 070
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Ручний
 • Вартість (грн) 22,480
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Ручний
 • Вартість (грн) 22,480
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Самохідна
 • Вартість (грн) 33,600
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Самохідна
 • Вартість (грн) 33,600
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Самохідна
 • Вартість (грн) 22,750
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Самохідна
 • Вартість (грн) 22,750
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Самохідна
 • Вартість (грн) 29,110
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Самохідна
 • Вартість (грн) 29,110
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Самохідна
 • Вартість (грн) 28,010
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Самохідна
 • Вартість (грн) 28,010
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Самохідна
 • Вартість (грн) 42,050
 • Тип двигуна Бензиновий
 • Хід косарки Самохідна
 • Вартість (грн) 42,050

Контакти

Выбор газонокосилок