Генератори Honda

Бензинові і дизельні генератори (мініелектростанції) з діапазоном потужності від 0,7 до 12 кВА, вироблені компанією Honda, пропонують енергію для кожного споживача. Генератори Honda відрізняють безшумні і довговічні 4-тактний двигун Honda з верхнім розташуванням клапанів, синхронні генератори, розраховані на підвищену пускову потужність і мають високий ККД, автоматичне відключення при недостатньому рівні масла, захисна ізоляція, що рятує від необхідності заземлення. З генераторами Honda у вас завжди і скрізь буде енергія! Автоматичне регулювання напруги забезпечує стабільну вихідну потужність, регулювання за допомогою ціклоконвертора забезпечує постійне вихідна напруга і частоту, регулювання за допомогою інвертора забезпечує ідеальний струм для надчутливих приладів. Ціклоконверторние і інверторні системи регулювання захищені багатьма патентами і використовуються виключно в генераторах Honda. 

Переваги генераторів Honda

Техніка Honda - безкомпромісна якість

Генератори Honda заслужили високу репутацію по всьому світу. Ви можете їм повністю довіритися. Всі компоненти генераторів, включаючи наші легендарні двигуни, відрізняються максимально високою міцністю і надійністю. Де б ви не використовували генератори Honda - в поході, на будівництві, в приміщенні або на відкритому повітрі - ви можете бути впевнені, що в потрібний момент отримаєте стільки електроенергії, скільки вам потрібно. Ви завжди можете звернутися до офіційного дилера Honda по силовий техніці і отримати висококваліфіковану допомогу і рекомендації.

інноваційні інвертори

Honda була першою компанією, яка створила генератори з електронним регулюванням, залежних від потужності. Наша інвенторная технологія дозволяє згладжувати перепади напруги, викликані зміною навантаження, тому на виході ви отримаєте струм такої ж якості, як у вашій домашній розетки. Наші портативні інверторні генератори потужністю від 1000 до 7000 Вт можуть забезпечувати роботу будь-яких споживачів енергії - від комп'ютерів до дачної електромережі.

Чотиритактні двигуни Honda

В основі кожного генератора Honda лежить двигун Honda GX комерційного класу. Ці чотиритактні двигуни визнані лідером галузі в забезпеченні надійної, тихою і економічною енергії. Дійсно - в них паливо використовується на 30% ефективніше, ніж в порівнянних двигунах з бічним розташуванням клапанів.

До особливостей цих двигунів відносяться верхнє розташування клапанів для забезпечення постійної величини потужності і литі чавунні гільзи циліндрів (крім EU10i) з метою забезпечення надійності і довговічності, необхідних для генераторів комерційного класу. На багатьох генераторах встановлені подвійні повітряні фільтри для збільшення терміну служби двигуна. У всіх генераторах Honda використовується функція Oil Alert®, що захищає двигун шляхом його відключення при досягненні мінімально допустимого рівня масла.

Багатий вибір аксесуарів

Ми пропонуємо широку лінійку аксесуарів для всіх наших генераторів. Ви можете придбати захисні кожухи, комплект коліс, додаткові кабелі та зарядні пристрої для акумуляторних батарей. Деякі генератори, наприклад EU 70is, можна оснастити універсальним перемикачем «APC Universal Transfer Switch», який може при необхідності автоматично підключати ваші домашні пристрої до генератора (наприклад, якщо електромережу вийде з ладу через шторм або сніжної бурі).

Безшумна робота

Ми чимало потрудилися, щоб зробити роботу наших портативних генераторів безшумної і непомітною. Щоб забезпечити мінімальний рівень шуму, ми вдосконалили випускну систему і оснастили її глушником.

Критерії вибору генератора

Є багато факторів, які необхідно враховувати при виборі генератора, в тому числі такі:

Як ви будете використовувати генератор?
Рівень шуму
Паливна економічність і час роботи
портативність
простота запуску
Довговічність і якість виконання
Обслуговування та підтримка
Як ви будете використовувати генератор?

Як правило, генератори застосовуються в 3 сферах:

Додаткове домашнє використання (тобто аварійне електроживлення) Генератори Honda серії EG, EP і EM призначені для роботи з силовим перемикачем, що дозволяє швидко і легко подати електроживлення побутової техніки.
Використання в рекреаційних цілях (подорож в житловому автофургоні, кемпінг, пікнік, катання на човні) Наші надтихої генератори EU легкі і портативні, відмінно підходять для використання в рекреаційних цілях.
Промислове використання (будівництво та оренда) Розроблені з урахуванням потреб будівельників, наші зносостійкі генератори ECT, ET, EM володіють захистом УЗО.
Honda виробляє генератори, орієнтовані на кожне з цих застосувань. Проте, оскільки кожен клієнт має свої унікальні потреби, при виборі слід враховувати й інші фактори.

Рівень шуму

Рівень шуму вашого генератора є основним фактором у визначенні правильної моделі.

У багатьох областях застосовуються постанови щодо шуму, які можуть вплинути на використання генератора, особливо, в нічний час.
Галасливі генератори не підходять для застосування в багатьох сферах, включаючи кемпінг, виїзні заходи та подорож в житловому автофургоні.
Для більшості генераторів вказується номінальні параметри в децибелах. При кожному збільшенні на 10 децибел, рівень шуму збільшується в 10 разів. Генератор, що працює на 70 децибелах, в десять разів голосніше генератора, що працює на 60 децибелах.

Генератори Honda славляться безшумною роботою.

Наші чотиритактні двигуни безшумні, не кажучи вже про надійність!
Якісна конструкція і матеріали допомагають підтримувати низький рівень шуму
Краща і сама передова технологія робить нас лідерами безшумної роботи
Наша корисна шкала децибел порівнює рівень шуму генераторів Honda зі звичайними повсякденними звуками.

Завдяки своєму безшумному виконання, надтихої генератори Honda серії EU воістину виправдовують свою назву. Завдяки повністю закритому корпусу і инверторной технології рівень шуму при їх роботі становить від 49 до 60 децибел, що не найголосніше звичайній мові.

Honda також пропонує ряд інших варіантів, які, хоча і не такі тихі, як генератори EU, все ж можуть застосовуватися для певних цілей за нижчою ціною.

Паливна економічність і час роботи

Вибирайте генератор, який володіє паливною економічністю і має тривалий час роботи. Генератори Honda пропонують кілька функцій, які відповідають цієї потреби.

Інверторні генератори Honda володіють нашим ексклюзивним дроселем Eco Throttle, який автоматично регулює число обертів двигуна для забезпечення необхідної потужності. Це дозволяє забезпечити максимальну паливну економічність
У зв'язку з тим, що наші генератори EU володіють високою паливною економічністю, вони можуть вигідно відрізнятися неймовірно тривалої тривалістю роботи - до 20 годин на одному газовому баку!
Наші генератори EB, EM і EG мають великі паливні баки, тому вони можуть працювати довгий час без дозаправки.
Деякі генератори Honda мають автоматичний дросель. Він автоматично збільшує частоту роботи генератора з неробочого стану під час навантаження і повертає його в неробочий стан при зниженні навантаження. Це допомагає підвищити паливну ефективність, знизити рівень шуму і зменшити знос компонентів генератора.
Розмір і легкість транспортування

Подумайте, як ви будете переміщати і зберігати генератор. вибирайте:

Компактні, полегшені моделі, як наші генератори EU
Два комплекти коліс, як і на наших генераторах EM більшого розміру
простота запуску

Всі генератори Honda харчуються від наших надійних 4-тактних двигунів. Двигуни Honda славляться тим, що їх легко запустити.

Кілька моделей пропонують електричний запуск в якості додаткового зручності. Моделі з електричним запуском:

EU 30is
EU 70is
EG5500
EM10000
ET12000


Довговічність і якість виконання

Якість і надійність мають особливе значення при виборі генератора. Врахуйте наступне:

Чи добре він зібраний? Надійними чи виглядають компоненти? Загляньте всередину генератора, якщо це можливо, і порівняйте виробників. Ви побачите суттєві відмінності.
Які матеріали застосовуються? Високого вони якості?
Чи добре відомий виробник? Яка у них репутація?
Генератори Honda мають заслужену репутацію надійності і довговічності. Продукція Honda ретельно перевіряється і проводиться з використанням матеріалів найвищої якості. Наші генератори забезпечують надійну потужність і продовжують працювати рік за роком.

Обслуговування та підтримка

У зв'язку з тим, що генератор є одним з основних об'єктів інвестицій, шукайте виробника, який здійснює повну підтримку своєї продукції. Зокрема, обслуговування та запчастини необхідні для вашого спокою.

Генератори Honda мають комплексну гарантію і підтримуються широкою дилерською мережею.

Запчастини і обслуговування доступні по всій країні

Види регулювання напруги

Регулювання напруги дозволяє управляти вихідною потужністю генератора. Постійна потужність надзвичайно важлива, оскільки коливання потужності можуть призвести до відключення обладнання і навіть пошкодження підключених пристроїв.

Автоматичний регулятор напруги (AVR)

У Honda EP2500CX використовується автоматичний регулятор напруги (AVR), призначений для постійного контролю за цим параметром. AVR зберігає постійне вихідна напруга на більш високому рівні незалежно від навантаження. Це означає відсутність сплесків або провалів напруги.

Цифровий Автоматичний регулятор напруги (D-AVR)

Генератори серії EG, а також EM10000 і ET12000 оснащуються системою D-AVR (цифровий автоматичний регулятор напруги). Регулятор D-AVR призначений для підтримки стабільного напруги, що генерується в межах +/- 1%. Регулювання за допомогою системи D-AVR здійснюється незалежно від основної обмотки, в той час як в звичайних системах AVR використовується датчик всередині обмотки. Крім того, регулятор D-AVR захищений від перегріву термістором.

Iнвертор

Інвертори дозволяють отримувати саму «чисту» енергію. Ці пристрої ідеально підходять для такої чутливої ​​електроніки, як комп'ютери. Інверторні генератори мають і ряд інших переваг, у тому числі менший рівень шуму, меншу масу і витрата палива в порівнянні з традиційними моделями. Honda революционизировала використання инверторной технології в мобільних генераторах і реалізувала переваги в нашій надтихої серії EU.

Скільки потужності потрібно

-Домашнє використання
-Використання в рекреаційних цілях
-Промислове використання


Визначення потужності, необхідної для приладу

Як перевести ампери в вати?
Потужність запуску в порівнянні з потужністю роботи
Потужність мого пристрою 1 000 ват, але для його роботи потрібно 1 600 ватів. Чому?
Переклад інформаційних блоків
Максимальна потужність в порівнянні з номінальною


Домашнє використання

Щоб визначити основні потреби будинку в електроенергії, почніть з трьох наступних питань:

1. Ви використовуєте міську або колодязну воду?

Насоси вимагають генератор потужністю понад 240 вольт (3 800 Вт або вище).

2. Ваша система опалення електрична, тепловий насос або газова / масляна система з примусово подається повітрям?

Газові / масляні системи з примусово подається повітрям можуть обходитися дуже маленьким генератором - всього лише 2 500 Вт. Необхідна потужність залежить від об'єму двигуна вентилятора обігрівача.

Обігрівачів і теплових насосів для роботи потрібно, як правило, 15 000 ват або більше, і вони не можуть бути приведені в дію портативним генератором.

3. Ваш водонагрівач електричний, газовий або масляний?

Газові або масляні нагрівачі споживають менше енергії - всього 2 500 Вт.

Електронагрівачі часто вимагають не менше 4 500 Вт.

Домовласники часто можуть призводити в дію більшість побутових приладів, використовуючи від 3 000 до 6 500 Вт.

Якщо у вас вдома обігрівач меншого розміру і водопровідна вода, можна очікувати, що 3 000-5 000 Вт покриють ваші потреби.

Якщо у вас обігрівач більшого розміру і / або погружной насос, то вам ймовірно буде потрібен генератор потужністю від 5 000 до 6 500 Вт.

 

Використання в рекреаційних цілях

Любителі подорожувати в житловому автофургоні

(Основним фактором, який необхідно враховувати, є розмір блоку (ів) змінного струму):


-EU30 Handi і EU30is забезпечать енергією більшість блоків змінного струму 13 500 БТЕ
-Найбільш великим блокам змінного струму можуть знадобитися два паралельно з'єднаних EU22i.
-EU70iS працює найкращим чином для житлових автофургонів з подвійними блоками змінного струму.
-Потреби змінного струму залежать від багатьох факторів, включаючи температуру навколишнього середовища і ефективність вашої моделі.

Кемпери, любителі пікніків і човнярі:

-Як правило, 1 000-2 000 ват задовольняють більшість потреб.
-Перевірте вимога до потужності вашого блендера, кавоварки або інших приладів, які ви хочете використовувати.
Додаткова допомога:

 

Промислове використання

Промислові потреби в електроенергії варіюються широко, в залежності від того, які інструменти ви використовуєте. Щоб визначити ваші потреби в електроенергії, почніть з нашого керівництва з оцінки потужності, яке може допомогти вам виконати швидку оцінку. Просто виберіть інструменти, які ви будете використовувати, і порахуйте потужність.

Майте на увазі, що потужність, необхідна для запуску інструменту або приладу з двигуном, буде набагато вище ват, необхідних для запуску пристрою. Детальніше про потужності запуску в порівнянні з потужністю роботи див. Нижче.

Якщо вам потрібна потужність конкретного інструменту, см. Наш розділ визначення потужності, необхідної для приладу нижче.


Визначення потужності, необхідної для приладу

Для більшості приладів і електричних двигунів вимоги до електричної потужності вказуються в амперах. Стандартні місця вказівки вимог:

-Маркування знизу або збоку
-Паспортна табличка
-Інформаційний блок знаходиться на всіх електродвигунах.


Майте на увазі, що:
Для приладів з електродвигунами потрібна додаткова потужність для запуску - до 3-кратного значення для запуску.

Використовуйте пристрій для випробування приладу під навантаженням для визначення точного значення потужності, необхідної для різних інструментів та приладів. Honda пропонує ручний пристрій для випробування під навантаженням, яке ідеально підходить для цієї роботи. Цей недорогий інструмент доступний у будь-якого дилера Honda.


Як перевести ампери в вати?

На приладах часто вказуються вимоги до потужності в амперах. На більшості генераторів вказується вироблена потужність в ватах. На щастя, її легко перевести з одних одиниць в інші:

Ватт = вольт x ампер
Ампер = ват / вольт


Більшість приладів використовують 120 вольт, 240 вольт.

Якщо у вас є два числа (наприклад, вольт, ампер), то ви можете дізнатися інше (наприклад, ват). Це може допомогти вам визначити номінальну потужність, яка вам знадобиться від вашого генератора.


Потужність запуску в порівнянні з потужністю роботи

Деякі прилади вимагають додаткової потужності для запуску, а інші підтримують такі ж вимоги до потужності на постійній основі.

Для того, щоб правильно розрахувати ваші потреби в потужності, вам потрібно знати який вид навантаження вам необхідний. (Навантаження визначається як пристрій, до якого ви подаєте електроживлення.) Існує два види навантажень:

Активні навантаження

Активні навантаження досить прості: вони вимагають однакової кількості потужності як для запуску, так і для роботи обладнання. Багато активних навантаження включаються в розігрів або яке-небудь нагрівання. Приклади активних навантажень:

-освітлювальні лампи
-кавоварка
-тостер


Реактивні навантаження

Реактивні навантаження включають електричний двигун, який вимагає додаткової потужності для запуску, але значно менше потужності для роботи після запуску. Як правило, потужність запуску в 3 рази більше потужності роботи. Приклади реактивних навантажень:

-Холодильники / морозильники
-Вентилятори печі
-Занурювальні насоси
-Кондиціонери
-шліфувальні верстати
-повітряні компресори
-електроінструмент


Деякі побутові прилади, такі як обігрівач або холодильник, мають внутрішні вентилятори, які запускаються з перервами. Щоразу для запуску вентилятора потрібна додаткова потужність. Холодильники також мають цикл розморожування, який вимагає додаткової потужності, крім компресора і вентиляторів.

Реактивні навантаження можуть також вимагати додаткової потужності, коли електродвигун починає працювати. Наприклад, коли пила починає пиляти деревину, її споживана потужність буде збільшуватися. Це не може бути застосовано для більшості побутових приладів.


Потужність мого пристрою 1 000 ват, але для його роботи потрібно 1 600 ватів. Чому?

Залежно від телефону, міститься маркування або інформація із зазначенням числа потужності. Наприклад, на фені може бути зазначено «1 000 Вт». Це означає, що фен сам виробляє 1 000 ват теплової енергії. Але число, яке використовує фен від розетки електроживлення завжди більше ніж те, яке він справляє при нагріванні. Це тому, що використання енергії пристроєм не є 100% ефективним.

Іншим прикладом є мікрохвильова піч. Вона може продаватися як «мікрохвильова піч потужністю 1 100 ват» і дійсно виробляти 1 100 ват потужності для приготування їжі, але вона буде вимагати більше потужності, ніж генератор.

 

Переклад інформаційного блоку:

Для деяких приладів ви можете визначити необхідну потужність, вивчивши інформаційний блок, наданий виробником електричного двигуна.

Всі електричні двигуни повинні мати інформаційний блок із зазначенням вольт, ампер, фаз, циклів, л / с і іноді коду.

-Вольт (В) - повинен бути 120 (110-120) або 120/240. 120/240 означає, що двигун може бути підключений для роботи при 120В або 240В. Генератори Honda виробляються з напругою 120В або 120 / 240В.
-Ампер (A) - вказує ампер, необхідні для роботи електродвигуна, але не враховує споживану потужність для ЗАПУСКУ або ЗАВАНТАЖЕННЯ.
-Фаза (A) - генератори Honda можуть живити тільки однофазні двигуни.
-Кінська сила (л / с) - оцінка того, скільки може працювати електродвигун.
-Код - не завжди вказується в інформаційному блоці. Він являє необхідну максимальну потужність ЗАПУСКУ електричного двигуна. Ви можете помножити код (ампер) на кінські сили двигуна для того, щоб визначити ампер для запуску.
-Частота (Гц) - всі споживачі електричного струму в Росії працюють зі частотою 50 Гц в секунду.

Щоб визначити необхідну потужність, використовуйте наступну формулу
Ампер х Вольт = Ватт


Максимальна потужність в порівнянні з номінальною

Найчастіше реклама генераторів розміщується по максимальній потужності, яку вони можуть виробляти. Але ви також побачите вказівку «номінальної потужності».

Максимальна потужність - максимальна потужність, яку може виробляти генератор. Максимальна потужність, як правило, доступна не більше 30 хвилин.
Номінальна потужність - потужність, яку генератор може виробляти протягом тривалих періодів часу. Як правило, 90% максимальної потужності.
Як правило, використовуйте номінальну потужність, щоб визначити, чи зможе генератор забезпечувати безперебійне живлення ваших приладів.

Щоб визначити, який саме генератор Honda вам підходить, необхідно оцінити потужність споживачів енергії. Для отримання швидкої довідки ознайомтеся з наведеною нижче таблицею або зверніться до офіційного дилера Honda, який із задоволенням вам допоможе.

Рекомендації по експлуатації

Загальні поради по експлуатації

-Завжди читайте керівництво користувача перед початком роботи з генератором.
Крім загальних порад, що містяться в цьому документі, важливо, щоб ви були знайомі з принципами роботи вашої конкретної моделі перед запуском генератора.

-Слід завжди запускати генератор зовні. Закрийте всі двері та вікна.
Як і вся продукція, що приводиться в дію бензиновими двигунами, генератори Honda виробляють окис вуглецю. Захистіть себе та інших, запустивши генератор тільки на відкритому повітрі і далеко від дому. Тримайте двері і вікна закритими.

-Виділіть для генератора досить місця.
Залиште принаймні три фути простору від верхньої і бічних сторін генератора. Ніколи не кладіть генератор в коробку або який-небудь інший чохол. Належна вентиляція вкрай важлива для його використання і вашої безпеки.

-Бережіть генератор від вогкості.
Не використовуйте генератор у вологих умовах, таких як дощ чи сніг, поблизу басейну або спринклерної системи.

-Помістіть генератор на тверду рівну поверхню.

-Запускайте генератор не рідше одного разу на місяць.
Регулярний запуск або робота вашого генератора допомагають забезпечити його запуск в потрібний момент. Він змащує двигун циркулює олією, пропускає свіжий газ через карбюратор і перезаряджати батарею. Це дозволяє тримати генератор в стані готовності, при відключенні подачі електропостачання.
 

Паливо

-Використовуйте неетилований бензин з октановим числом насоса 86 або вище.
Двигуни Honda сконструйовані і призначені для роботи на неетильованому паливі. Це призведе до зниження відкладень на клапанах, іскрогасниками, глушителі і свічках запалювання.
Паливо може містити до 10% етанолу за об'ємом. Суміш 15% етанолу (E15) або більше може пошкодити компоненти двигуна і не покривається гарантією.

-Заборонено використовувати прострочений або забруднений бензин, або нафтогазову суміш.

-Уникайте потрапляння бруду або води в паливний бак.

-Обов'язково здійснюйте дозаправку, коли двигун вимкнений, а генератор знаходиться в добре провітрюваному приміщенні. Бензин надзвичайно вогненебезпечний і вибухонебезпечний при певних умовах. Не заливайте занадто багато і витирайте розлите паливо перед запуском генератора. Якщо двигун працював до цього, дайте йому охолонути перед заправкою.

Зберігайте генератор в добре провітрюваному приміщенні.
Кришка паливного бака забезпечує вентиляцію бака. У зв'язку з тим, що пари бензину можуть накопичуватися і займатися, належна вентиляція є обов'язковою умовою. Наприклад, не зберігайте генератор під палубою човна.

Щоб запустити генератор:

1. Вивчіть керівництво користувача, щоб ознайомитись з регулюючими пристроями і роботою генератора.
2. Перемістіть генератор назовні.
3. Перевірте рівень палива і додайте його, при необхідності.
4. Перевірте рівень масла і додайте його, при необхідності.
5. Перевірте повітряний фільтр і очистіть його, при необхідності.
6. Відключіть в положення «викл».
7. Увімкніть паливний клапан.
8. Запустіть генератор.
9. Перед тим, як перевести вимикач в положення «вкл», дайте генератору прогрітися протягом декількох хвилин.
10. Підключіть прилади або силовий перемикач, якщо є.

Щоб зупинити генератор:

1. Переведіть вимикач у положення «викл».
2. Переведіть вимикач двигуна в положення «викл».
3. Вимкніть паливний клапан.

Транспортування і зберігання генератора

ВИМКНІТЬ паливний клапан.

-Якщо залишити його включеним, бензин може потрапити в картер двигуна і розрідити масло двигуна.
Це знижує мастильні властивості масла і може привести до серйозних пошкоджень двигуна.

-Дайте генератору охолонути протягом 15 хвилин перед транспортуванням або зберіганням.

-Генератор слід зберігати вертикально.

-Якщо ви збираєтеся зберігати генератор більше 2 місяців:
1. Злийте паливо з поплавкової камери карбюратора.
2. Злийте паливо з відстійника.
3. Додайте відповідну пропорцію паливного кондиціонера в бак і долийте його.

Підключення генератора

Розглядаючи покупку генератора для додаткового домашнього використання, ви повинні також подумати про встановлення силового перемикача. Професійно встановлений силовий перемикач робить використання вашого генератора легким і безпечним.

Що таке «силовий перемикач»?
Навіщо потрібен силовий перемикач?
Як працює силовий перемикач?
Які варіанти доступні?
Як використовувати силовий перемикач?

Що таке «силовий перемикач»?

Силовий перемикач - це електричний прилад, який встановлюється поруч з електророзподільних щитом в вашому домі. Він з'єднується з ланцюгами в вашому електророзподільному щиті, який ви бажаєте привести в дію під час перерви в постачанні електроенергії.

Це дозволяє вам привести ці ланцюги в дію шляхом підключення генератора до силового перемикача замість необхідності підведення подовжувальних шнурів до різних об'єктів.

Навіщо потрібен силовий перемикач?

Силовий перемикач необхідний відповідно до вимог Технічного регламенту «Про безпеку електроустановок»

Силовий перемикач - це єдиний безпечний спосіб безпосередньо підключити генератор до вашого будинку.

Силовий перемикач ізолює вибрані ланцюга в вашому домі від ліній електропередач. Це запобігає зворотному харчування, яке відбувається, коли харчування повертається по лініях електропередач.

Зворотне харчування може не тільки зашкодити генератор, але і потенційно привести до пожежі.

Гірше того, зворотне харчування може призвести до ураження електричним струмом технічних працівників, які працюють на лініях, що, в свою чергу, може призвести до травм або навіть смерті.

Силовий перемикач виключає ризик зворотного харчування. Це єдиний безпечний спосіб підключити генератор безпосередньо до вашого будинку.

Силовий перемикач - це найлегший спосіб забезпечити електроенергією ваш будинок під час перерви в постачанні електроенергії.

Підведення подовжувальних шнурів до приладів і від них може бути незручним і забирає багато часу. Силовий перемикач дозволяє вам швидко і легко використовувати електропроводку в вашому домі для подачі електроенергії до якому-небудь приладу в вашому домі за допомогою вашого генератора.

Інше обладнання, як, наприклад, обігрівач або погружной насос, можна підключити до генератора за допомогою подовжувача шнура. Силовий перемикач - це найлегший і найбезпечніший спосіб підключити це обладнання до генератора.

Силовий перемикач може збільшити ефективність вашого генератора.

За допомогою силового перемикача управління живленням стає дуже простим. Ви можете легко включати і вимикати різні ланцюги для задоволення потреб в електроенергії в залежності від ситуації.

Це допомагає вам використовувати менш дорогий генератор меншого розміру для задоволення ваших потреб в електроенергії. Це дозволяє використовувати генератор більш ефективно і з меншими зусиллями з вашого боку.

Як працює силовий перемикач?

Хто має ліцензію електрик встановить силовий перемикач в вашому домі і підключить його до головного електричному щиту.

Головний вимикач в силовому перемикачі перемикає джерело живлення від мережі до генератора. Будинок не може бути підключений одночасно до генератора і електромережі - головний вимикач передає електроенергію від одного джерела до іншого.

Це запобігає харчування генератора за рахунок зворотного харчування через лінії електропередач, а також запобігає електропостачання за рахунок зворотного харчування в генератор.

Силовий перемикач також містить кілька ланцюгів. Ви можете доручити електрику призначити кожну ланцюг для різної навантаження. Наприклад, вам може знадобитися включити обігрівач, погружной насос, холодильник і кілька ламп. Ви можете призначити різні ланцюги для харчування кожного приладу або кімнати.

У вас може бути більше приладів на різних ланцюгах, ніж генератор здатний одночасно привести в дію. Однак, використання силового перемикача полегшить перемикання між різними навантаженнями. Просто вимкніть один ланцюг, а іншу включите. Силовий перемикач полегшує управління споживанням електроенергії і збільшує ефективність вашого генератора.

Які варіанти доступні?

У Honda є великий вибір силових перемикачів для задоволення різних потреб. Проконсультуйтеся з дилером і зробіть правильний вибір з урахуванням ваших потреб.

Ручні моделі

Це дуже прості перемикачі. Ви вручну включаєте і вимикаєте ланцюга для управління навантаженням на генераторі і запобігання перевантажень. Ручні перемикачі, як правило, менш дорогі через більш низької вартості установки.

Доступні різноманітні моделі і типи, включаючи моделі, які можна розширити до 16 ланцюгів.

Автоматичний (універсальний) силовий перемикач

-УСП або Універсальний силовий перемикач - це невід'ємна частина портативних електричних систем Honda (HP2S). Він автоматично задовольняє більшість ваших потреб в електроенергії під час перерви в постачанні електроенергії.

-УСП легко програмується. Можна визначити, які об'єкти мають найвищий пріоритет. Він автоматично регулює потік енергії генератора, в міру необхідності, для запобігання перевантаження генератора. Перемикати ланцюга або перемикачі вручну не потрібно.

-УСП полегшує управління живленням, збільшуючи кількість об'єктів, які ви можете живити за допомогою вашого генератора.

-УСП також контролює стан вашого енергопостачання. Коли живлення відновлено, він автоматично заново підключає ваш будинок до електричної мережі і відключає його від генератора.

-УСП також можна використовувати з ДБЖ (джерелом безперебійного живлення), аварійним батарейках. ДБЖ може забезпечити тимчасове резервне електроживлення для невідкладних потреб перед запуском вашого генератора. Наприклад, ви можете використовувати ДБЖ для подачі електроенергії до гаражної двері, кільком світильників або комп'ютера для перевірки прогнозу погоди.

Як використовувати силовий перемикач?

Ручні перемикачі:

У керівництві користувача містяться докладні інструкції по правильному використанню силового перемикача. Обов'язково уважно ознайомтеся з ним перед використанням.

У разі вимкнення електропостачання:

1. Підключіть шнур генератора до силового перемикача або вхідний розподільній коробці.
2. Переведіть всі вимикачі в силовому перемикачі в положення «викл».
3. Запустіть генератор і дайте йому прогрітися.
4. Переведіть головні вимикачі в силовому перемикачі в положення «Генератор».
5. Увімкніть ланцюга, до яких ви хочете подати електроенергію, по одній. Це допоможе запобігти перевантаженню генератора.

Коли живлення відновлено:

6. Поверніть головні вимикачі в силовому перемикачі назад в режим «Електропостачання».
7. Додайте всі інші ланцюги, які були вимкнені.
8. Вимкніть генератор.
9. Відключіть всі кабелі.

УСП:

Просто запустіть генератор і підключіть його до силового перемикача. УСП автоматично визначить наявність електроенергії і відрегулює ланцюга, при необхідності. Коли електропостачання відновлено, від'єднайте генератор і вимкніть його.

Перед використанням слід уважно ознайомитися з керівництвом користувача.

 

 

Контакти

Выбор генераторов