Насоси Honda

Насоси Honda для чистої води ідеально підходять для зрошення садів і газонів, фруктових і овочевих посадок. Насоси для брудної води потужно і надійно всмоктують рідку бруд, дрібні сторонні предмети і щебінь на будівництвах. Скрізь, де немає електроенергії, насоси Honda швидко, економічно і надійно виконають необхідну роботу. Водяні насоси Honda обладнуються 4-тактними бензиновими двигунами, з дуже низьким рівнем викиду відпрацьованих газів. У водяних насосах Honda двигун і насос мають загальний вал. Таким чином, приводні ремені і ланцюги не потрібні. Ці машини прості в обслуговуванні і легко очищаються. Всі насоси Honda працюють за принципом відцентрового насоса і можуть подавати, в залежності від моделі, від 140 до 1700 л. / В хв. Насоси Honda оснащені системою захисту на випадок відсутності масла - для захисту двигуна, високоякісними керамічними прокладками, сполучними деталями для вузла всмоктування і вузла нагнітання, сітчастим фільтром, який пропускає частинки тільки допустимого розміру.

Критерії вибору

Компанія Honda пропонує насоси для використання в різних областях застосувань. Для вибору правильного насоса, відповідного вашим конкретним вимогам, використовуйте наведену нижче діаграму і інформацію для розрахунку продуктивності конкретної моделі для вашого використання.

Водовідливні насоси

Honda пропонує три різні серії водовідливних насосів:

Легкі насоси

Компактні, легкі і портативні насоси серії WX виробництва Honda - відмінний вибір для домовласників, садівників, власників човнів і користувачів рекреаційних зон.

Насоси загального призначення

Для задоволення загальних потреб в водовідведенні, популярні насоси серії WB виробництва Honda запропонувати кращі функції по відмінною ціною. Ці моделі відрізняються такими компонентами промислового класу, як ущільнення з карбіду кремнію, антивібраційні опори, а також равлик з крильчаткою з чавуну з фіксованим кріпленням.

Насоси високого тиску

Серія WH ідеально підходить для застосувань, що вимагають високого тиску, наприклад, для спринклерів або форсунок. Ці насоси легкі і компактні, що обумовлює їх портативність. Серед можливих варіантів застосування - зрошення і пожежогасіння, а також перекачування на великі відстані.

Багатофункціональні хімічні насоси

Насос WMP20X виробництва Honda призначений для перекачування, крім чистої води, широкого спектра промислових і сільськогосподарських хімікатів.

Будівельні і промислові насоси

Шламові насоси

Шламові насоси Honda (для перекачування подрібнених відходів) - ідеальний вибір для будівельних робіт. Насоси серії WT можуть обробляти тверді частинки діаметром до 1 1/16 дюйма. Ці насоси призначені для перекачування води з продуктивністю до 433 галонів в хвилину. Отвір з швидкою очищенням і функції легкого обслуговування допомагають забезпечити тривалий термін служби насоса.

Переваги насосів Honda

Чотиритактні двигуни Honda

В основі кожного насоса Honda лежить двигун Honda GX комерційного класу. Ці чотиритактні двигуни визнані лідером галузі в забезпеченні надійної, тихою і економічною енергії. Дійсно - в них паливо використовується на 30% ефективніше, ніж в порівнянних двигунах з бічним розташуванням клапанів.

До особливостей цих двигунів відносяться верхнє розташування клапанів для забезпечення постійної величини потужності і литі чавунні гільзи циліндрів з метою забезпечення надійності і довговічності, необхідних для насосів комерційного класу.

Висока продуктивність

Насоси Honda містять компоненти, що забезпечують високі показники продуктивності: від зносостійких силіконових твердосплавних прокладок до литих залізних лопатевих коліс і укріплених равликів.

Незрівнянне якість і надійність

Надійні і довговічні - основні якість, що характеризують техніку Honda.

Велика дилерська мережа

Дилери Honda - це професіонали найвищого класу, які пройшли спеціалізорованние технічні тренінги.

Вони зможуть дати консультацію по всіх продуктах Honda і забезпечити якісний сервіс для вашої техніки.

Рекомендації по експлуатації

Cамовсмоктуючий насос

Термін Самовсмоктуючий насправді є галузевим терміном, який описує здатність насоса створювати частковий вакуум за допомогою видування повітря з впускного шланга і корпусу насоса. Всі насоси Honda є зважених насоси за визначенням. Для початку процесу заливки будь-яких самоусмоктувальних насосів перед пуском необхідно додавати воду в корпус насоса.

Рекомендації по заливці насоса перед пуском

Помістіть насос якомога ближче до джерела води. Чим менше висота подачі, тим менше часу знадобиться на заливку
Повністю заповніть корпус насоса водою (ніколи не запускайте відцентровий насос, якщо в корпусі насоса немає води)
Запустіть двигун насоса.
За допомогою часткового звуження випускного шланга можна прискорити час заливки
При відключенні насоса вода витече з шланга, і знадобиться нова заливка.
Використання нижнього клапана на кінці шланга запобіжить витікання води з шланга, якщо ви зупините насос, і скоротить час, необхідний для відновлення заливки насоса.
Знос равлики і крильчатки може знизити продуктивність насоса і збільшити час, необхідний для заливки насоса. Регулярний огляд і технічне обслуговування вашого насоса забезпечить підтримку максимальної продуктивності.
Рекомендації зі зберігання

Промийте корпус насоса чистою прісною водою, потім, щоб уникнути пошкодження в результаті замерзання води, повністю висушіть корпус насоса.
 
З метою запобігання попадання сміття в насос під час зберігання, закрийте впускні і випускні отвори.

Принцип роботи

Принцип роботи

Всі насоси використовують основні сили природи для перекачування рідини. Коли рухома частина насоса (крильчатка (робоче колесо), лопата, мембранно-поршневий вузол і т. Д.) Починає рухатися, повітря виштовхується в сторону. Рух повітря створює частковий вакуум (низький тиск), в якому може поміститися більше повітря або води в разі водяних насосів. Цей процес нагадує всмоктування рідини через соломинку. Коли ви всмоктуєте рідина через соломинку, в роті створюється частковий вакуум. Рідина піднімається через соломку через різницю між тиском в роті і атмосферним тиском.

Атмосферний тиск

На рівні моря природа чинить тиск навколо нас, рівне 1 атмосфері. Якщо один кінець труби помістити в воду, а на іншому кінці створити ідеальний вакуум, то тиск в 1 атмосферу може утримувати стовп води висотою 10 м. Така умова можна отримати тільки на рівні моря і тільки з ідеальним вакуумом. Насправді, ВСЕ відцентрові насоси можуть піднімати воду не більше ніж на 8 м над рівнем моря. І це показник знижується приблизно на півметра на кожні 300 м висоти над рівнем моря.

Різниця тисків

У природі рух здійснюється від більш щільного до менш щільному. Метеосистеми відстежують, як високі тиску рухаються до низьких тисків. В акумуляторах на одному кінці містяться більш позитивно заряджені частинки, які переміщаються в кінець з негативно зарядженими частинками. Рідина під високим тиском, по можливості, буде переміщатися в зону меншого тиску.

Відцентрова сила

Відцентровий насос працює за принципом всмоктування через соломинку. При запуску двигуна крильчатка (робоче колесо) обертається і виштовхує воду з випускного отвору насоса. Створений частковий вакуум дозволяє тиску повітря землі піднімати воду через шланг (соломинку) і подавати її у всмоктувальну (вхідні) сторону насоса для заміни виштовхнутою води. Коли вода потрапляє на обертову крильчатку (робоче колесо), енергія робочого колеса переноситься на воду і витісняє її (відцентрова сила). Вода виштовхується назовні, і тепер може надходити більше води для заміни виштовхнутою води.

Герметизована система

Оскільки водяний насос використовується для створення часткового вакууму в корпусі насоса, повинні бути виконані три умови:

Насос повинен бути заповнений водою. Вода в корпусі необхідна для змащення механічного ущільнення з метою запобігання його зносу і протікання.
Щоб уникнути підсосу повітря і порушення вакууму всмоктуючий шланг, шлангові ущільнення і все ущільнювальні кільця повинні бути в хорошому стані.
З метою досягнення належного вакууму зазор між крильчаткою і равликом повинен бути в межах специфікації.

Герметизированная система

Відмінності в типах насосів HONDA

Розмір крильчатки (робочого колеса) і її лопаток обумовлює тиск, пропускну здатність (продуктивність) і типи матеріалів, які можуть проходити через насос. Матеріал крильчатки і розмір вихідного отвору в равлику визначають, який обсяг матеріалу може проходити через насос, не пошкоджуючи його.

Стандартний (серії WX, WB).

Більш глибокі лопаті будуть створювати велику пропускну здатність.

Багатофункціональний (WMP20X).

Спеціально розроблений насос для перекачування певних промислових і сільськогосподарських хімікатів.

Високого тиску (серія WH).

Крильчатка більшого діаметра з великою кількістю більш дрібних лопатей буде генерувати більший тиск.

Шламовий (для перекачування подрібнених відходів) (серія WT).

Максимально глибокі лопаті забезпечують максимальну пропускну здатність.

Більш глибокі лопаті разом з великим вихідним отвором в равлику забезпечуватимуть проходження більших покидьків, не завдаючи шкоди компонентам насоса.

Различия в типах насосов HONDA

Продуктивність насоса

Робочі характеристики відображають стандартні (типові) випробування. Виробники насосів зазвичай розраховують робочі характеристики за допомогою манометра і витратоміра, підключеного до вихідного отвору. Пропускну здатність (продуктивність) можна визначити для будь-якого розрахункового загального (сумарного) напору.

Робочі характеристики насоса можна знайти на сторінці кожної моделі.

Производительность насоса

Аспекти продуктивності насоса

При виборі конкретного водяного насоса корисно використовувати робочі характеристики.

Визначте, наскільки високо насос буде знаходитися над джерелом води (статичний напір подачі на вході).

Визначте, наскільки високо кінець випускного шланга буде піднято над насосом (статичний напір випуску на виході).

Визначте, якою має бути пропускна здатність (л / хв) насоса. З огляду на загальний (сукупний) напір (подача + випуск), пропускну здатність можна оцінити на основі робочих характеристик.

Майте на увазі, що фактична продуктивність водовипуску може бути значно менше, ніж розрахована на основі тільки статичного напору через втрати на тертя в системі.

Тиск для загального напору можна розрахувати, помноживши загальний натиск на 0,433. Тиск, доступне в кінці шланга при нульовому потоці для даного загального напору (менше максимального загального напору), можна розрахувати шляхом множення загального напору на 0,433 і подальшого вирахування цього значення з максимального тиску.

Аспекты производительности насоса

Особливі примітки

При виборі насоса часто враховується загальний статичний напір. Однак через втрати на тертя цей метод часто може приводити до серйозної помилки, і в багатьох випадках продуктивність насоса не виправдає очікувань. Процес вибору стає ще більш складним, коли використовується сопло або спринклери.

Для того щоб точно розрахувати продуктивність відцентрового насоса в рамках конкретного застосування, слід враховувати втрати загального напору. Ці втрати включають, крім іншого: загальний статичний напір, втрати через розмір, довжини і матеріалу труб, а також втрати внаслідок використання спринклерів або сопла.

Точний розрахунок водовипуску і тиску для даного насоса в рамках конкретного застосування вимагає кропітких розрахунків і супроводжується великою кількістю проб і помилок.

Матеріали водовипуску і продуктивність (втрати на тертя)

Іншим фактом природи є те, що рідина, що рухається через шланг, створює тепло через тертя двох поверхонь (вода і шланг). У сталевій трубі тертя буде більше, ніж в гладкою трубі з ПВХ або вінілу. Тертя збільшується при збільшенні довжини труби, шланга або шланга меншого діаметру і знижує пропускну здатність (л / хв).

Напір подачі і продуктивність

Природа грає важливу роль, чинячи тиск в 1 атмосферу на будь-якій водоймі на рівні моря. Цей фактор обмежує натиск подачі (на вході) відцентрових насосів до 10 м. Однак цей показник можна було б отримати тільки в тому випадку, якщо б ми змогли досягти ідеального вакууму в насосі. Насправді, натиск подачі відцентрових насосів обмежений приблизно 8 м. Продуктивність насоса (потужність або тиск) є найвищою, коли насос працює поблизу поверхні води. Збільшення напору подачі зменшила тиску випуску і, отже, пропускну здатність насоса. Найголовніше, що з метою зниження ймовірності кавітації натиск подачі слід підтримувати на рівні найменшого можливого значення. Кавітація може також виникати при засміченні шланга подачі. Ніколи не використовуйте шланг подачі з діаметром, меншим ніж діаметр вхідного патрубка. Кавітація може швидко пошкодити насос.

Напір випуску і продуктивність

Природа грає важливу роль в тому, наскільки високо ми можемо виштовхнути воду. Вода важка; близько 0,9 г / см3. Стара приказка: «все повертається на круги своя» підтверджує закономірність повернення води до свого джерела. Механічна енергія крильчатки передає свою силу воді, що стикається з нею. Ця сила може бути виміряна в фунтах на квадратний дюйм при водовипусків насоса. У міру збільшення висоти напору випуску насоса продуктивність насоса (л / хв) зменшується, а також зменшується тиск в кінці випускного шланга (якщо потік зупинений або використовується спринклер / сопло). У точці максимального напору пропускна здатність (л / хв) впаде до нуля, і в кінці приєднанні вже буде тиску для запуску спрінклера або сопла. Якби ми виміряли тиск в нижній частині зливного шланга, ми б побачили максимальний тиск напору, яке було б результатом підтримки насосом ваги води.

Робочі характеристики показують співвідношення між пропускною спроможністю і загальним (сукупним) напором.

Довжина водовипуску і продуктивність

У міру збільшення довжини випускного шланга вода контактує з більшою площею поверхні шланга. Як обговорювалося в матеріалі шланга, внутрішня стінка випускного шланга (при контакті з швидким потоком води) створить тертя. Збільшення тертя уповільнить рух води і зменшить пропускну здатність.

Перешкоди і продуктивність

Перешкоди схожі на греблі для потоку води. Коли вода вдаряється в перешкоду, обійти його може тільки частина потоку води. Загальні рекомендації такі: випускний шланг слід розташовувати якомога пряміше, і, по можливості, уникати зменшення розміру шланга. Перешкоди приводять до збільшення тертя і зниження пропускної здатності на виході труби.

Коліна (труб) і продуктивність

Установка колін по довжині труби порушує плавний потік води. Турбулентність, створювана навколо цих колін, викликає збільшення тертя, яке зменшує пропускну здатність.

Висота над рівнем моря і продуктивність (атмосферні втрати)

Продуктивність двигуна знижується зі збільшенням висоти. Чим вище висота над рівнем моря, тим менше повітря для підтримки горіння. Максимальна потужність двигуна знижується приблизно на 3,5% на 300 м над рівнем моря.

Менше повітря також означає менший тиск повітря на воду, яку ми намагаємося втягнути в насос. Оскільки тиску повітря для подачі води в насос менше, максимально доступний натиск подачі знижений. Зниження потужності двигуна також може привести до зниження пропускної здатності.

Термінологія насосів

напір
Відноситься до висоти стовпа води, яка може підтримуватися тиском або вакуумом, створюваним насосом.

Статичний напір подачі (на вході)
Вертикальна відстань між крильчаткою (робочим колесом) насоса і поверхнею рідини на стороні всмоктування (на вході) насоса.

Динамічний напір подачі (на вході)
Статичний напір подачі плюс додатковий напір подачі, створюваний тертям рідини, що протікає через шланги, фітинги та т. Д. Насоси можуть піднімати воду завдяки атмосферного тиску. В результаті атмосферний тиск 1,01 бар на рівні моря для будь-якого насоса обмежує практичний підйом динамічного напору подачі до менш ніж 8 метрів.

Статичний напір випуску (на виході)
Вертикальна відстань між випускним отвором насоса і точкою водовипуску, якої є поверхня рідини, якщо шланг занурений до або викачує на дно бака.

Динамічний напір випуску (на виході)
Статичний напір випуску плюс додатковий натиск випуску, створюваний тертям або опором (зазвичай званий втратами) рідини, що протікає через шланги, фітинги, спринклери, сопло і т. Д.

Загальний (сумарний) натиск
Динамічний напір подачі (на вході) плюс динамічний напір випуску (на виході).

Тиск
Тиск є силою на одиницю площі і зазвичай позначається в фунтах на квадратний дюйм. Тиск часто включають в експлуатаційні характеристики насоса. Тиск і натиск безпосередньо пов'язані, коли мова йде про продуктивність насоса. Тиск, який чиниться (в фунтах на квадратний дюйм) біля основи стовпа води, становить 0,433 x напір (в футах). Якщо ви встановите манометр в підставі труби довжиною 100 футів, заповненої чистою водою, ви отримаєте значення 43,3 фунтів на квадратний дюйм. Зверніть увагу, що діаметр труби не впливає на величину тиску. Максимальний тиск (при нульовому випуску) будь-якого насоса можна визначити, помноживши максимальний напір на 0,433.

Втрати на тертя
Додатковий тиск або натиск, створювані в насосі через тертя рідини, що протікає через шланги, труби, фітинги і т. Д. Втрати на тертя виникають завжди, коли рідина тече по трубах, і стають більше в міру збільшення довжини труби і / або зменшення діаметра. Втрати на тертя призводять до зниження продуктивності насоса і можуть бути зведені до мінімуму за рахунок використання самих товстих і найкоротших шлангів, наскільки це можливо. Втрати на тертя включені в динамічний напір подачі (на вході) і випуску (на виході).

Крильчатка (робоче колесо)
Крильчатка (робоче колесо) являє собою обертовий диск з лопатками, з'єднаний з колінчастим валом двигуна. У всіх відцентрових насосах є крильчатка. Лопаті крильчатки, за допомогою відцентрової сили, виштовхують рідину назовні, викликаючи зміну тиску. Завдяки такій зміні тиску рідина протікає через насос.

Равлик
Равлик являє собою нерухомий корпус, що закриває крильчатку. Улітку збирає і направляє потік рідини з крильчатки і збільшує тиск високошвидкісний води, яка витікає з лопаток крильчатки.

Самовсмоктуючий насос
У більшості відцентрових насосів перед їх запуском необхідно заповнити корпус насоса водою. Самовсмоктувальний - це термін, часто використовуваний для опису насосів, які мають можливість видувати повітря з корпусу і створювати частковий вакуум, забезпечуючи протікання води через шланг. Всі насоси Honda визначаються як зважених.

Торцеве ущільнення
Це подпружиненное ущільнення, що складається з декількох частин, які ущільнюють обертову крильчатку в корпусі насоса і запобігають витік води і пошкодження двигуна. Торцеве ущільнення піддається зносу при перекачуванні води, що містить абразиви, і буде швидко перегріватися при запуску насоса без попереднього заповнення камери насоса водою перед запуском двигуна. Шламові насоси (для перекачування подрібнених відходів) містять торцеві ущільнення з карбіду кремнію, призначені для витримування абразивних умов.

Кавітація
Раптове освіту і схлопування пара (бульбашок) низького тиску на лопатках крильчатки. Коли поверхневий тиск на рідину стає досить низьким, рідина починає кипіти (навіть при кімнатній температурі). У відцентрових насосах кавітація може виникати, коли вакуум всмоктування (подачі) стає досить великим для того, щоб на крильчатці почав формуватися водяна пара або бульбашки. Коли цей водяна пара при швидкому збільшенні тиску проходить через крильчатку, виділяється велика кількість енергії, яка може викликати пошкодження крильчатки. Мінімізація напору всмоктування (подачі) і використання найбільшого практичного діаметру шланга зменшить ймовірність кавітації. Не можна використовувати шланг з діаметром, меншим, ніж всмоктувальний отвір насоса.

Гідравлічний удар
Гідравлічний удар - це енергія, що передається назад в насос через раптової зупинки води, яка витікає з насоса. Гідравлічний удар частіше зустрічається при використанні дуже довгого зливного шланга. Якщо потік води на кінці зливного шланга зупинити раніше «критичного часу», енергія повернеться назад до насоса, викликаючи великий сплеск тиску в корпусі насоса. Гідравлічний удар часто призводить до пошкодження корпусу насоса.

 

 

 • Спеціалізація Чиста вода
 • Вартість (грн) 16,300
 • Спеціалізація Чиста вода
 • Вартість (грн) 16,300
 • Спеціалізація Чиста вода
 • Вартість (грн) 18,950
 • Спеціалізація Чиста вода
 • Вартість (грн) 18,950
 • Спеціалізація Серед. забрудн.
 • Вартість (грн) 18,880
 • Спеціалізація Серед. забрудн.
 • Вартість (грн) 18,880
 • Спеціалізація Серед. забрудн.
 • Вартість (грн) 20,060
 • Спеціалізація Серед. забрудн.
 • Вартість (грн) 20,060
 • Спеціалізація Високий тиск
 • Вартість (грн) 22,460
 • Спеціалізація Високий тиск
 • Вартість (грн) 22,460
 • Спеціалізація Брудна вода
 • Вартість (грн) 44,050
 • Спеціалізація Брудна вода
 • Вартість (грн) 44,050
 • Спеціалізація Брудна вода
 • Вартість (грн) 63,500
 • Спеціалізація Брудна вода
 • Вартість (грн) 63,500
 • Спеціалізація Брудна вода
 • Вартість (грн) 85,360
 • Спеціалізація Брудна вода
 • Вартість (грн) 85,360
 • Спеціалізація Хім. рідини
 • Вартість (грн) 34,580
 • Спеціалізація Хім. рідини
 • Вартість (грн) 34,580

Контакти

Выбор мотопомп