До захоплення трибун Макс Ферстаппен повторив свій минулорічний успіх, на останніх колах в щільній боротьбі випередивши Шарля Леклера і здобувши першу в сезоні перемогу ...
Макс Ферстаппен: «Після старту здавалося, що гонка для мене втрачена, але я продовжував атакувати на межі. Незважаючи на проплешину на одній з передніх шин, темп був досить непоганим, а після піт-стопа я помчав ще швидше.
Ми виявилися дуже швидкі і на прямих, що дозволило мені випередити Ferrari. Я радий за команду і наших партнерів з Honda - ми почали співпрацювати тільки в цьому році, перемога в Австрії - неймовірне досягнення!
Чи діяв я занадто агресивно при атаці на Шарля? Це боротьба на межі, якщо вона вам не подобається, вам краще залишитися вдома і не виїжджати на трасу. І якщо нам не дозволено боротися впритул, який сенс виступати у Формулі 1? »





